Trwa ładowanie...
dukkxls

Justin Timberlake o związku z Britney Spears. Od ich rozstania minęło 17 lat

Justin Timberlake i Britney Spears byli niegdyś jedną z najgorętszych par w show biznesie. Fani nazywali ich księciem i księżniczką popu. Dziś oboje są w szczęśliwych związkach. Mimo tego, piosenkarz nie ma problemów ze swoją przeszłością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Timberlake i Britney Spears związani byli przez 3 lata
Justin Timberlake i Britney Spears związani byli przez 3 lata (ONS.pl)
dukkxls

Justin Timberlake i Britney Spears

Justin Timberlake przez trzy lata związany był z Britney Spears, z którą występował w dzieciństwie w Klubie Myszki Miki. Po zakończeniu związku z piosenkarką Timberlake napisał piosenkę "Cry me a river", która poświęcona została Britney. Mimo że od rozstania pary minęło 17 lat, fani wciąż zachwycają się romansem wokalistów.

dukkxls

Dziś zarówno Spears, jak i Timberlake są w szczęśliwych związkach. Britney spotyka się z Samem Asghari, Justin zaś w 2012 roku wziął ślub z Jesicą Biel, z którą ma 4-letniego syna. Piosenkarz jednak wciąż bardzo dobrze wspomina swój związek z Britney.

Justin Timberlake teraz jest przede wszystkim ojcem

"Justin nie ma problemów ze swoją przeszłością. Teraz nie myśli o tym, ponieważ ma inne życie. Ma żonę i dziecko, z którym gra w piłkę. Trzyma jednak kciuki za Britney i dobrze jej życzy. Pamięta, że ludzie nazywali ich księciem i księżniczką popu, co wciąż mu pochlebia, jednak już się z tym nie identyfikuje. Dziś nie uważa się za króla. Jest muzykiem, ojcem i mężem" – zdradza informator portalu Hollywood Life.

dukkxls

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dukkxls

Podziel się opinią

Share

dukkxls

dukkxls