ModaJuż wkrótce Sopot Fashion Days!

Już wkrótce Sopot Fashion Days!

Już wkrótce Sopot Fashion Days!
Źródło zdjęć: © Sopocka Szkoła Fotografii WFH/Jerzy Hejber
21.02.2012 14:34, aktualizacja: 21.02.2012 15:53

Już wkrótce w nadmorskim kurorcie odbędzie się piąta edycja Sopot Fashion Days. Po raz pierwszy festiwal miał miejsce w 2008 roku i był głównie prezentację prac Ewy Minge. Impreza z roku na rok się rozrasta i przyciąga coraz większą rzeszę miłośników mody.

Już wkrótce w nadmorskim kurorcie odbędzie się piąta edycja Sopot Fashion Days. Po raz pierwszy festiwal miał miejsce w 2008 roku i był głównie prezentację prac Ewy Minge. Impreza z roku na rok się rozrasta i przyciąga coraz większą rzeszę miłośników mody. Zeszłoroczna edycja zgromadziła spore grono uznanych projektantów, a do udziału zaproszono wielu ciekawych artystów. Organizatorzy zachęcają, by młodzi projektanci już teraz przesyłali zgłoszenia na Sopot Fashion Days 2012.

W tamtym roku można było obejrzeć prace zarówno młodych, kreatywnych artystów, jak i uznanych projektantów. Oprócz Evy Minge, swoje kolekcje pokazali między innymi Łukasz Jemioł, Bohoboco, Plich i Natascha Pavluchenko.

Jak zapewniają organizatorzy, Sopot Fashion Days to tętniąca życiem platforma mody, miejsce skupiające uznanych stylistów z całego świata i młodych, zdolnych projektantów, to szansa na wymianę doświadczeń oraz możliwość prezentacji osiągnięć i najnowszych kolekcji. To synergia artystów, biznesu i koneserów piękna.

*Projektanci, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej edycji Sopot Fashion Days powinni wysłać swoje zgłoszenie do dnia 31 marca 2012. Dokładne informacje można znaleźć na stronie internetowej organizatora: SopotFashiondays.pl*

POLECAMY: