Trwa ładowanie...

Kalifornijka kupiła trzy domy we Włoszech za 1 euro. Teraz ujawnia koszty ich renowacji

Co jakiś czas w mediach pojawiają się sensacyjne oferty sprzedaży nieruchomości we Włoszech za 1 euro. Obywatelka USA skusiła się na taki zakup, ale potem gorzko pożałowała. Remont budynków kosztował fortunę.

Kupiła mieszkania za 1 EuroKupiła mieszkania za 1 EuroŹródło: Facebook
d1j1dyr
d1j1dyr

Kto z nas nie marzy o posiadaniu własnej nieruchomości na ciepłej Sycylii lub w malowniczej Katanii. Jednak to, co wydaje się spełnieniem marzeń, może okazać się prawdziwym koszmarem. Przekonała się o tym Rubia Daniels, która zdecydowała się na zakup aż trzech nieruchomości, jednej dla siebie i dwóch dla swoich dzieci.

Gdzie jest haczyk?

Zainteresowanie ogłoszeniami o sprzedaży nieruchomości za 1 Euro jest ogromne. I na to liczyli włodarze włoskich miast. Akcje mają na celu nie tylko przyciągnąć nowych mieszkańców do opustoszałych, południowych miasteczek, ale są także promocją regionu. 

Rubia Daniels poleciała na Sycylię, bo rozglądała się za domem, w którym będzie mogła spędzić swoją emeryturę. Mussomeli tak ją zachwyciło, że po kilku dniach zdecydowała się na zakup nie jednego, a trzech domów. W pozostałych dwóch miały zamieszkać jej dzieci. Amerykanka była zachwycona okazyjną ceną, ale nie spodziewała się, że remont, zupełnie ją zrujnuje.

d1j1dyr

Remont wart fortunę

Początkowo wszyscy gratulowali Rubii Daniels świetnej inwestycji. Bliscy kobiety nie mogli się doczekać, kiedy będą mogli zamieszkać we Włoszech.

 - Cała rodzina była bardzo podekscytowana. Mój syn planował nawet otworzenie małej kawiarni w jednym z budynków. - mówiła kobieta w wywiadzie dla "Daily Mail".

Kalifiornijka zabrała się za za remont. Okazało się, że budynki są w dużo gorszym stanie, niż wydawało się na pierwszy rzut oka. Same materiały budowlane na wykończenie jedne kamienicy kosztowały 20 000 euro. Kobieta zakasała więc rękawy i postanowiła wykańczać budynki sama. Teraz ostrzega wszystkich, którzy planują podobną inwestycję, by zastanowili się trzy razy. Amerykanka do tej pory wydała 60 tysięcy dolarów i końca nie widać.

d1j1dyr

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Prof. Simon w reklamie maseczek. Komentuje prof. Andrzej Horban

d1j1dyr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j1dyr