Gwiazdy"Kalorie spalajcie w sypialni". Tak swoim fanom radzi Kate Hudson

"Kalorie spalajcie w sypialni". Tak swoim fanom radzi Kate Hudson

Kate Hudson.
Kate Hudson.
Źródło zdjęć: © Getty Images
13.06.2021 13:09

Kate Hudson zapowiedziała ostatnio na Instagramie, że do swojego harmonogramu treningowego dołącza seks i zniknęła na dwie godziny w sypialni.

Kate Hudson ma radę dla wszystkich znudzonych albo zniechęconych treningami. Aktorka poleca, aby kalorie spalać też w sypialni.

- Kalorie spalajcie w sypialni - powiedziała ostatnio na jednym z filmików na Instagramie. Skąd taki pomysł? Hudson do aktywności w sypialni zachęciła platforma Weight Watchers (WW), która wprowadziła aktualizację i teraz zaleca, aby uwzględnić seks jako aktywność spalającą kalorie.

"Kalorie spalajcie w sypialni"

- Jestem naprawdę podekscytowana tą wiadomością i jeśli ktoś będzie mnie potrzebował, będę w sypialni. Dowiedziałam się, że jeśli będę uprawiać seks przez godzinę i 20 minut mogę otrzymać nawet 6 punktów (to punkty, które w WW użytkownicy otrzymują za aktywność - przyp. red.). Do zobaczenia za dwie godziny - powiedziała Hudson.

Rozbawieni fani gratulowali Kate kondycji, zastanawiając się jednocześnie, jak długo wytrwa w tym postanowieniu i co na to jej partner.

Do sprawy w rozmowie z Yahoo Life odnieśli się organizatorzy tego zamieszania.

- Zawsze zachęcaliśmy naszych użytkowników do szukania nowych sposobów na ruch, który lubią i który sprawia im przyjemność. A my chcemy nagradzać wszelką aktywność - powiedziała Gail Tifford z Weight Watchers.

Komentarz seksuologa

Pomysł skomentowała, również seksuolog Holly Richmond, która jednak ostudziła zapał, wskazując, że seks oczywiście jest pewnego rodzaju wysiłkiem, jednak to nie spalanie tłuszczu jest w seksie najistotniejsze.

- Seksu nie należy traktować jako treningu - stwierdziła seksuolog. Skomentowała też ambitne plany Hudson, co do długości trwania tego sypialnianego "treningu". - Uprawianie seksu przez prawie dwie godziny to niemal epicki, wręcz olimpijski seks - dodała.

Przyznała jednak, że nie należy się zniechęcać.

- Seks poprawia nastrój, łagodzi lęk, poprawia sen i odporność, i jeśli dodamy do tego jeszcze spalanie pewnej liczby kalorii - to mamy wiele doskonałych powodów do tego, aby go uprawiać - podsumowała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (284)
Zobacz także