Trwa ładowanie...

Kanye West będzie współpracował z IKEĄ?

Łatwiej wymienić osoby i marki, z którymi Kanye West NIE współpracował. Lista jego kooperacji ciągle rośnie. Raper ma na swoim koncie kolaboracje z Louis Vuitton, Nike, Giuseppe Zanotti, A.P.C oraz z Adidasem, z którym stworzył, bijącą rekordy popularności, kolekcję Yeezy. Wygląda na to, że West planuje chwilowy odwrót od mody na rzecz designu. Bowiem na horyzoncie rysuje się coraz bardziej prawdopodobna współpraca gwiazdora z… IKEĄ.

Kanye West będzie współpracował z IKEĄ?Źródło: Getty Images
d34tmzw
d34tmzw

Pierwsze pogłoski o domniemanej współpracy Westa z IKEĄ pojawiły się w marcu. Raper opublikował wówczas na Twitterze wpis, w którym wyraził zachwyt szwedzką firmą i zasygnalizował, że również w tym kontekście ma sporo pomysłów i możliwości. Jego fani, co rusz, wyrażali aprobatę dla ewentualnej współpracy z IKEĄ. Jednak nikt tak naprawdę nie podszedł do tego poważnie.

Twitter
Źródło: Twitter

Sprawa ma jednak swój ciąg dalszy. Wszystko za sprawą obszernego wywiadu, którego Yeezus udzielił stacji BBC Radio 1. Raper nie tylko zdradził reporterce Annie Mac szczegóły swojej marcowej wizyty w siedzibie IKEI w Älmhut. Wyraził także jednoznaczną chęć zaprojektowania przystępnej cenowo kolekcji mebli i „minimalistycznego pokoju w uczelnianym akademiku”, któremu towarzyszyłby umocowany na ścianie telewizor. West jest pewny, że jego fani nie tylko pochwaliliby ten rodzaj współpracy, ale przede wszystkim zakupiliby powstałe w jej wyniku projekty. Z właściwą dla siebie skromnością stwierdził, że chcieliby mieć łóżka czy krzesła jego autorstwa.

Kanyemu postanowiła odpowiedzieć australijska centrala firmy. Przedstawiciele marki wykazali się niezwykłym poczuciem humoru.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Powyższa grafika jest nawiązaniem do słynnego już teledysku Kanye’go i sporu z Taylor Swift (raper wykorzystał wizerunek wokalistki i zamieścił ją nagą w swoim klipie). Pomysł kolaboracji Westa z IKEĄ brzmi dość egzotycznie, ale przy tym ciekawie. Czy dojdzie ona kiedykolwiek do skutku? Dla Westa nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego pozostaje czekać.

d34tmzw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34tmzw