Blisko ludziKarierę zaczynała od "Teleexpressu". Jak dziś wygląda Jolanta Fajkowska?

Karierę zaczynała od "Teleexpressu". Jak dziś wygląda Jolanta Fajkowska?

Jolanta Fajkowska w 2002 roku
Jolanta Fajkowska w 2002 roku

18.05.2022 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jolanta Fajkowska zaczęła swoją przygodę z mediami w 1986 roku. Od tego czasu jednak w jej życiu zawodowym wiele się zmieniło. Niedawno Fajkowska pojawiła się wraz z córką w programie Krzysztofa Ibisza. Bardzo się zmieniła?

Jolanta Fajkowska na początku pojawiła się w Telewizji Polskiej w roli prowadzącej "Teleexpress". Z "jedynki" przeniosła się do programu drugiego. Później, już w 2006 roku została prowadzącą "Pytania na śniadanie", a następnie relokowała się do TVP Info, gdzie zajęła się serwisami kulturalnymi. Związała się również z Polskim Radiem, z którego zrezygnowała w 2020 roku. Co dziś słychać u dziennikarki?

Jolanta Fajkowska z córką w programie "Demakijaż"

Dziennikarka zgodziła się na rozmowę z Krzysztofem Ibiszem. Podczas wywiadu mogliśmy również zobaczyć jej córkę, Marię Niklińską. Jak wiadomo, parę lat temu dość głośno zrobiło się o konflikcie pań. Latorośl zarzucała dziennikarce, że ta spędzała z nią bardzo mało czasu. Kilkuletnia Maria miała bardzo tęsknić za mamą, która ciągle była w pracy i przebywać częściej pod opieką dziadków.

- Babcia opowiadała mi, że całowałam ekran telewizora wieczorem i prosiłam, żeby mama pół dnia była w pracy, a pół w domu - powiedziała Niklińska dla "Vivy!".

Kryzys w relacji córki i matki został jednak zażegnany, a dziś razem udzielają wywiadów. Dzięki fotografiom z nagrań do wspólnego odcinka "Demakijażu" widać, że obecnie Fajkowska i Niklińska mają świetny kontakt. Między paniami widać też duże podobieństwo!

Jolanta Fajkowska zawiesiła medialną karierę

Mimo że zdobyła ogromną popularność, zrezygnowała z dziennikarstwa, również tego radiowego. Czym zatem zajęła się po 2020 roku? Jak donoszą tabloidy, Fajkowska skupiła się na pisaniu książek.

- Mam mnóstwo pomysłów i wiele propozycji, cały czas coś robię - zdradziła w jednym z wywiadów.

Z kolei córka dziennikarki skupiła się na aktorstwie i muzyce. Dużą popularność zdobyła dzięki roli w "Na Wspólnej". Na początku 2022 roku wypuściła singiel "Pomiędzy nami", który zapowiada już drugą płytę w jej dorobku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)