Karina pokazała się z mężczyzną. Szybko go rozpoznali

Karina pokazała się z mężczyzną. Szybko go rozpoznali

Karina Koch i Karol
Karina Koch i Karol
Źródło zdjęć: © Facebook | Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch
20.10.2023 18:23, aktualizacja: 20.10.2023 19:24

Karina Koch, jedna z najpopularniejszych bohaterek serialu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia", wciąż poszukuje miłości. Ostatnio jednak zaskoczyła wszystkich po tym, jak opublikowała fotografię z niedawnym bohaterem innego popularnego telewizyjnego show - "Rolnik szuka żony".

Karina Koch to jedna z uczestniczek programu "Chłopaki do wzięcia". Kobieta przyszła do programu razem ze swoim bratem, Stefanem. Rodzeństwo aktywnie szuka miłości, jednak jak na razie nie trafili na wymarzonych partnerów.

Karina pozuje z Karolem z "Rolnik szuka żony"

Bohaterka "Chłopaków do wzięcia" ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z Karolem z tegorocznej edycji programu "Rolnik szuka żony". Fotografia wywołała wiele emocji wśród użytkowników - Karina i Karol wyglądają na bardzo sobie bliskich.

Pod zamieszczonym postem natychmiast pojawiły się setki komentarzy, w których internauci dopytywali, czy bohaterów dwóch programów łączy coś więcej. "Jesteście parą?", "Karinka, piękna z was parka. PS to Twój chłopak?", "Fajne zdjęcie, to wygląda na bliskość tych ludzi. Jeśli tak to powodzenia" - czytamy pod wpisem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karina i Karol byli parą? Tak pozowali kilka miesięcy temu

To nie pierwszy znak, że parę łączy bliższa znajomość. Karina ujawniła na przykład, że jest autorką portretu konia, który w programie "Rolnik szuka żony" dostała od Karola Agnieszka.

"I jest mój konik. To ja ta artystka. Bardzo mi miło, że pokazali go w programie. Dzień przed nagraniami byliśmy w Mosznej i tam były obrazy koni, to mi się przypomniały czasy szkoły, że rysowałam. I tak właśnie pomyślałam, że może narysuję konia i dam Karolowi. Nocą rysowałam i potrzebowałam parę prób, nim w miarę wyjdzie" - napisała siostra Stefana na Facebooku.

Kilka miesięcy temu bohaterka "Chłopaków do wzięcia" i Karol próbowali poważniejszej relacji. Karina pochwaliła się miłością w walentynki - pokazała zdjęcie, a także nagranie na YouTube. - Przedstawiam wam mojego kolegę Karola. Mamy walentynki (...). Jesteśmy tutaj, trochę romantycznie i czeka nas jeszcze fajny wieczór - mówiła wtedy kobieta. Para pokazała się też razem na basenie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta