Karina z "Chłopaków do wzięcia" pozuje w białej sukni. Nie do poznania

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pozuje w białej sukni. Nie do poznania

Karina Koch to bohaterka "Chłopaków do wzięcia"
Karina Koch to bohaterka "Chłopaków do wzięcia"
Źródło zdjęć: © Facebook
20.12.2022 09:35

Karina Koch zdobyła popularność w programie "Chłopaki do wzięcia", w którym wzięła udział razem z bratem, Stefanem. Kobieta aktywnie prowadzi media społecznościowe, na których dzieli się chwilami z codzienności. Ostatnio pokazała się w zaskakującej kreacji.

Karina Koch razem z bratem Stefanem wzięli udział w serialu dokumentalnym "Chłopaki do wzięcia". Z początku para wywoływała sporo kontrowersji wśród fanów emitowanego na Polsat Play show. Wszystko przez swoją zbyt bliską relację, która niepokoiła widzów. Karina ze Stefanem zaprzeczali jednak wszelkim plotkom. Ostatecznie Stefan znalazł ukochaną Aldonę, która spodziewa się dziecka. Karina wciąż jest singielką.

Karina Koch pozuje w stroju anioła. Cel jest szczytny

Karina z "Chłopaków do wzięcia" opublikowała nowe zdjęcie, na którym jest niemal nie do poznania. Okazało się, że kobieta wzięła udział w przedświątecznej zbiórce, z której zyski zostaną przeznaczone na schronisko dla zwierząt. Z tej okazji Karina przebrała się w strój anioła - ma na sobie długą, białą suknię przewiązaną w pasie, a na głowie błyszczącą, białą aureolę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Jestem Aniołkiem. Jutro od 12 do 15 można mnie spotkać w markecie Kaufland w Kędzierzynie. Pomagam w zbiórce na schronisko dla zwierząt. Pozdrawiam i zapraszam wszystkich" - napisała Karina w opublikowanym wpisie na Facebooku.

Internauci chwalą Karinę. "Kobieta-Anioł"

Post Kariny spotkał się z dużym odzewem fanów, którzy chwalili bohaterkę "Chłopaków do wzięcia" za wolontariat na rzecz zwierząt. "Piękna Anielica, Kobieta-Anioł. PS »Człowiek, który kocha zwierzęta, jest dobrym człowiekiem«. Karinko, wyglądasz uroczo i bardzo subtelnie, pasuje do Ciebie do przebranie" - napisała jedna z użytkowniczek.

Kolejna internautka dodała: "Brawo Karina, ja też kocham zwierzęta. Oby pieniążki na pewno trafiły do schroniska, bo różnie to bywa". Inna fanka podzieliła się też w komentarzu, że przekazała pieniądze Karinie. "Wrzuciłam. Dziękuję za sianko. Jesteś bardzo drobniutka" - skomentowała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl