Henio i Marysia z "Chłopaków do wzięcia" stracili w oczach fanów. "Już jej nie lubię"

Henio i Marysia z "Chłopaków do wzięcia" stracili w oczach fanów. "Już jej nie lubię"

Henio i Marysia źle zachowali się w stosunku do psów
Henio i Marysia źle zachowali się w stosunku do psów
Źródło zdjęć: © Facebook
13.12.2022 15:04

Henio i Marysia są jednymi z bohaterów "Chłopaków do wzięcia". Para cieszyła się ogromną sympatią fanów programu, jednak ostatnio wydarzyło się coś, co może to popsuć. "Straciła w moich oczach", "nieładnie, panie Heniu" - piszą widzowie.

Henio z "Chłopaków do wzięcia" jest jednym z najpopularniejszych bohaterów ostatnich edycji programu emitowanego na Polsat Play. Mężczyzna długo szukał swojej życiowej wybranki, aż wreszcie zbliżył się do Marysi, która zaczęła odwiedzać go w jego gospodarstwie. Początkowo fanom nie podobało się, że wykorzystuje kobietę przede wszystkim do pracy na roli i w domu, jednak z czasem para zyskała sympatię widzów. Oni sami wydają się też nie przejmować krytyką i budować swoją relację.

Henio i Marysia z "Chłopaków..." podpadli fanom. Chodzi o zachowanie w stosunku do psów

Henio i Marysia w najnowszym fragmencie z odcinka opublikowanym na Facebooku zbulwersowali jednak internautów. Wszystko przez ich zachowanie w stosunku do psów, które łasiły się do mężczyzny i liczyły na zainteresowanie z jego strony.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Henio z "Chłopaków..." nieoczekiwanie zaczął jednak agresywnie odpędzać je miotłą. Do przeganiania dołączyła także Marysia, która zaczęła je odstraszać krzykiem. - Do budy! - słychać na nagraniu.

Internauci krytykują zachowanie pary. "Pani Marysia straciła w moich oczach", "nieładnie, panie Heniu"

Komentatorzy byli wyraźnie oburzeni zaistniałą sytuacją. Dostało się zarówno Heniowi, jak i Marysi. Fani zwrócili uwagę, że to zapewne kobieta wprowadza do domu swoje złe zwyczaje w kwestii traktowania zwierząt, ponieważ Henio wcześniej odnosił się do psów z czułością.

"Pani Marysia straciła u mnie w oczach, gdy w ten sposób uczy p. Heńka traktować zwierzaki. Widać już jej szkołę z poprzednich odcinków, skoro już p. Heniek się słucha i za miotłę się bierze na nich, a traktował je z miłością i szacunkiem wcześniej zanim ona mu nie powiedziała, że trzeba na nich kija!" - napisała jedna z użytkowniczek. "Pieski są zazdrosne o pana swojego, bo zawsze był sam z nimi, pogłaskał, porozmawiał, a teraz za miotle łapie, nieładnie, panie Heniu" - dodała inna.

"Nie podoba mi się, że ta Marysia nienawidzi zwierząt. To widać, wprowadza swoje zasady, one były przyzwyczajone z panem Heniem i chcą być blisko. Mamy całe życie różne zwierzątka i to w mieszkaniu w bloku, są traktowane jak rodzina. Napiszę do Henia, niech on tego nie robi, bo będzie miał hejt", "Szkoda mi piesków, jak ta pani je traktuje! Jak przedmioty, one potrzebują bliskości z człowiekiem" - czytamy pod nagraniem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta