Blisko ludziKarolina Korwin Piotrowska wywołała burzę. Poszło o płaszcz w nietypowy wzór

Karolina Korwin Piotrowska wywołała burzę. Poszło o płaszcz w nietypowy wzór

Stylizacja Karoliny Korwin Piotrowskiej wywołała kontrowersje
Stylizacja Karoliny Korwin Piotrowskiej wywołała kontrowersje
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
16.02.2022 13:36, aktualizacja: 16.02.2022 15:53

Karolina Korwin Piotrowska pojawiła się na Gali Bestsellerów Empiku w stylizacji, która od razu rzuciła się w oczy internautów. Wiele osób zdecydowało się dosadnie skomentować wybór dziennikarki. Ta odpłaciła pięknym za nadobne i udostępniła jedną z otrzymanych skrajnych opinii.

Karolina Korwin Piotrowska nie boi się zamieszczać w sieci swoich opinii na różne tematy. Dziennikarka nie spodziewała się jednak, że tyle zamieszania może wywołać... jej stylizacja. Wzorzysty płaszcz, na którym znalazł się wizerunek Matki Boskiej, spotkał się ze sporą krytyką. Korwin Piotrowska nie pozostała hejterom dłużna i jasno określiła swoje stanowisko.

Karolina Korwin Piotrowska na Gali Bestsellerów Empiku. Płaszcz wywołał niemałe zamieszanie

Najnowsze kontrowersje wokół Korwin Piotrowskiej narosły przez stylizację, w której wybrała się na Galę Bestsellerów Empiku. Dziennikarka postanowiła pokazać jeden z komentarzy, które pojawiły się pod jednym z ostatnich wpisów na Instagramie.

"K*** g**** i tyle ten płaszcz (...). Jestem zdegustowana... krytyka to jedno, wyrażanie siebie drugie a obrażanie, wyśmiewanie i kpienie z religii to trzecie. I dla jasności nie jestem religijna, ale mam szacunek do wszystkich. Dokąd to zmierza?" - możemy przeczytać na zrzucie ekranu pokazanym przez Korwin Piotrowską.

Najwyraźniej artystyczny zamysł projektantki tej części ubioru nie został przez wszystkich dobrze przyjęty.

Wzór na płaszczu Karoliny Korwin Piotrowskiej nie wszystkim się spodobał
Wzór na płaszczu Karoliny Korwin Piotrowskiej nie wszystkim się spodobał© AKPA | AKPA

Dziennikarka dodała ostry komentarz. "Ja tylko założyłam płaszcz"

Karolina Korwin Piotrowska nie puściła tej sprawy płazem i odpowiedziała na zarzuty. Dziennikarka zauważyła, że niestety nie każda osoba mieszkająca w Polsce właściwie odczytuje artystyczne działania. Nie omieszkała również zwrócić uwagi na to, że spora część internautów decyduje się na obraźliwe komentarze w błahej sprawie, w porównaniu do tych, które naprawdę są obrazą dla uczuć religijnych i powinny być piętnowane.

"Ja tylko założyłam płaszcz. Kocham Polskę. Czekam, kiedy oskarżą mnie, że tym płaszczem kogoś zamordowałam (...). Ustalmy jedno: obrazą uczuć religijnych jest bezkarny ksiądz pedofil, jest dostojnik kościelny robiący lewe interesy, jest zakonnica w kanadyjskim albo brytyjskim sierocińcu doprowadzająca do śmierci dzieci, którymi się "opiekuje". To jest autentyczna obraza uczyć religijnych. Każdych. Ludzkich" - zaznaczyła Korwin Piotrowska.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (216)
Zobacz także