Trwa ładowanie...

Korwin-Piotrowska broni rzeczniczki Straży Granicznej. "Postawcie się na jej miejscu"

Karolina Korwin-Piotrowska w swoich mediach społecznościowych na bieżąco komentuje wydarzenia rozgrywające się na polsko-białoruskiej granicy. Teraz zabrała głos w sprawie rzeczniczki Straży Granicznej, na którą spada ostra krytyka. "Postawcie się na jej miejscu: dalibyście radę, kozacy z sieci?" – pisze na swoim instagramowym profilu Korwin-Piotrowska.

Karolina Korwin-Piotrowska broni rzeczniczki Straży Granicznej Karolina Korwin-Piotrowska broni rzeczniczki Straży Granicznej Źródło: AKPA, Instagram.com
d3ea6i3
d3ea6i3

Karolina Korwin-Piotrowska na swoim profilu na Instagramie stara się komentować wszystkie ważniejsze wydarzenia, zarówno te rozgrywające się w Polsce, jak i w innych krajach. Dziennikarka chętnie wypowiada się na temat istotnych kwestii politycznych, społecznych czy kulturowych. W ostatnim czasie nie szczędziła słów dotyczących kryzysu rozgrywającego się na polsko-białoruskiej granicy. 

Karolina Korwin-Piotrowska staje w obronie rzeczniczki Straży Granicznej 

Teraz Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła wstawić się za rzeczniczką Straży Granicznej, ppor. Anną Michalską. Dziennikarka zwróciła uwagę, że na kobietę spada dużo krytyki, pomimo że tę odpowiedzialną i stresującą rolę sprawuje od bardzo niedawna.  

"Widzę, że modnie jest walić z tę panią, rzeczniczkę straży granicznej, kobietę, która do sierpnia tego roku miała zupełnie inną pracę niż teraz, spokojniejszą, to pewne. I nagle, w ciągu chwili, została postawiona w obliczu ogarnięcia największego kryzysu humanitarnego i politycznego w najnowszej historii Polski. Postawcie się na jej miejscu: dalibyście radę, kozacy z sieci? Dalibyście radę z dziennikarzami, z mediami, ze stresem, zmęczeniem i pewnie zwykłym strachem, tremą, bo wcześniej nigdy nikt od was nie wymagał bycia medialnym terminatorem?" – pyta internautów Korwin-Piotrowska.  

d3ea6i3

Korwin-Piotrowska przyznaje, że sama nie podołałaby tej sytuacji 

Dziennikarka stwierdziła, że sama, mając 20-letnie doświadczenie w pracy w mediach, prawdopodobnie nie poradziłaby sobie w takiej sytuacji. Korwin-Piotrowska przyznała, że rzeczniczka Straży Granicznej faktycznie popełniała błędy, jednak radzi sobie coraz lepiej. 

"Powiem wam, że ja nie dałabym rady z moim doświadczeniem. Tak, to fakt, miała wpadki, ewidentnie wynikające ze strasznych emocji, stresu, zmęczenia, ale teraz jest coraz lepiej. Jest postęp. Widać, że wszystko powoli ogarnia, jest merytoryczna na tyle, na ile może, czyli ma odpowiedzi na zadawane pytania. Nie na wszystkie ma – to też nie jej wina" – pisze dziennikarka. 

Karolina Korwin-Piotrowska zaznaczyła na koniec, że wyłączyła możliwość komentowania tego posta, ponieważ "tego się momentami czytać nie da". Zaapelowała również, byśmy pozwalali sobie i innym ludziom na emocje, które w trudnych sytuacjach są czymś zupełnie naturalnym. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Korwin Piotrowska o #metoo: "W niektórych wpisach koleżanek widziałam siebie. To "syndrom wsadu"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3ea6i3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ea6i3