Trwa ładowanie...

Karolina Piechota o depresji. Aktorka zdecydowała się na mocne przesłanie

Karolina Piechota brawurowo wcieliła się w rolę Maryli Rodowicz w serialu "Osiecka". O obsadzeniu aktorki było już głośno jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć do produkcji. Według twórców serialu Piechota jest podobna do legendarnej gwiazdy estrady. Aktorka niedawno zdecydowała się na nagranie i zaśpiewanie autorskiej piosenki, której premiera nieprzypadkowo została wybrana na 23 lutego.
Share
Karolina Piechota ma ważny przekaz.
Karolina Piechota ma ważny przekaz.Źródło: AKPA
d2v808g

Co roku 23 lutego obchodzimy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją, który został ustanowiony przez ministra zdrowia w 2001 roku. Jednym z najważniejszych celów przyświecających temu szczególnemu dniu jest upowszechnienie wiedzy na temat depresji oraz zachęcie chorych do podjęcia leczenia. Jedną z osób wspierających kampanię jest właśnie Karolina Piechota.

Teledysk z ważnym przesłaniem

Bardzo głośno w ostatnim czasie zrobiło się o serialu "Osiecka". Dosyć często można napotkać na zarzuty niektórych osób bezpośrednio znających słynną tekściarkę, którym nie podobają się aktorzy/aktorki odgrywający ich sylwetki. W przypadku Karoliny Piechoty jej udział w produkcji okazał się strzałem w dziesiątkę – internautów cieszyła energia, którą pokazała na planie.

d2v808g

Piechota jest nie tylko aktorką, ale także piosenkarką. Co jakiś czas publikuje w popularnych serwisach autorskie nagrania. We wtorek 23 lutego premierę będzie mieć teledysk " Malowany ptak". Tekst i muzykę skomponowała aktorka. Zarejestrowany obraz wydaje się niepokojący – Piechota odgrywa w nim scenę samobójczą.

Sprawdź: Córka Olafa Lubaszenki na Instagramie. Poszła w ślady znanych rodziców 

Za reżyserię teledysku odpowiada narzeczony aktorki Marcin Starzecki. W rozmowie z "Pomponikiem" Piechota opowiedziała o tym, co chciała przekazać utworem. Przede wszystkim zamierzała zwrócić uwagę na problemy psychiczne w dobie pandemii dotykające dorosłych oraz dzieci.

"W teledysku pokazuję numer do Antydepresyjnego Telefonu Zaufania (22) 484 88 01, bo uważam, że kilka mądrych słów może uratować zdrowie i życie. Ważne jest to, by trafić na mądrą osobę, by ją po prostu odnaleźć mimo trudności i załamania […]. Nie zapominajmy, że trzeba się wspierać i reagować na niepokojące sygnały" - przyznała aktorka.

d2v808g

Karolina Piechota dodała w rozmowie, że ze względu na pandemię często odczuwa zmiany nastroju i gorsze momenty w życiu, ale stara się być cały czas czujna. 36-latka stwierdziła także, że nauczyła się cieszyć z małych rzeczy.

Przeczytaj: Straszna wizja Marty Kaczyńskiej. Czy wszystkich przerazi?

Zobacz: Ciała Lityńskiego wciąż nie odnaleziono. Żona: "Zastanawiam się nad sprzętem, którego użyła Rodzina Staraków" 

Prof. Szuster-Ciesielska: mutacja brytyjska zdominuje także Polskę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2v808g

Podziel się opinią

Share
d2v808g
d2v808g