Trwa ładowanie...

Karolina Szostak po raz pierwszy o byłym partnerze. Kim jest tajemniczy milioner?

Karolina Szostak po raz pierwszy zdecydowała się ujawnić kulisy związku z mężczyzną imieniem Vlad, z którym niegdyś się spotykała. Dziennikarka zdobyła się na szczere wyznanie.

Karolina Szostak na urlopie zrezygnowała z restrykcyjnej dietyKarolina Szostak na urlopie zrezygnowała z restrykcyjnej dietyŹródło: ONS
d34xd1p

Karolina Szostak to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Kobieta kilka lat temu przeszła olbrzymią metamorfozę i schudła o 30 kilogramów, co zainspirowało do zmiany trybu życia mnóstwo Polek. Jednak mimo dużej rozpoznawalności kobieta stara się chronić swoje życia prywatne i trzymać je z dala od mediów. Niewiele mówi na temat swoich związków. Teraz zdecydowała się ujawnić kulisy jednego z nich.

Przed laty paparazzi wyśledzili, że dziennikarka spotyka się z tajemniczym mężczyzną imieniem Vlad. Media rozpisywały się o nim, że jest milionerem pochodzącym z Ukrainy. Szostak publicznie pokazała się u jego boku raz, na "ściance". Później nie odnosiła się już do tematu Vlada.

Związek nie przetrwał próby czasu

Dopiero teraz Karolina Szostak decydowała się wrócić do tematu dawnego związku i wyznać, dlaczego ukrywała go przed całym światem.

d34xd1p

"To był przypadek, że nas ktoś złapał z Vladem. Bo ja się staram chronić i nie upubliczniać swojego życia prywatnego. Chociażby dlatego, że widziała wśród wielu znajomych, ze dzisiaj okładki całujemy się i bardzo kochamy, a zanim ta okładka zostanie upubliczniona to już nie ma" - powiedziała dziennikarka w wywiadzie "W bliskim planie".

Zdradziła też co nieco na temat tego związku. Z byłym ukochanym rozmawiali głównie po angielsku, ale także po polsku i rosyjsku. Przyznała, że związek nie przetrwał próby czasu i się rozpadł.

"Wypalił się. Zabrakło kropki nad i. Może to nigdy nie była miłość? Może wszystko wcześniej się skończyło, a pandemia tylko wydłużyła agonię?" - powiedziała wcześniej magazynowi "Viva".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Cezary Pazura był zakompleksionym nastolatkiem. Gdyby nie to, nie zostałby aktorem

d34xd1p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34xd1p