Karolina Szostak pokazała mamę. Fani piszą, że wyglądają jak siostry

Karolina Szostak pokazała mamę. Fani piszą, że wyglądają jak siostry

Karolina Szostak zaskoczyła fanów, pokazując zdjęcie z mamą
Karolina Szostak zaskoczyła fanów, pokazując zdjęcie z mamą
Źródło zdjęć: © Instagram | Karolina Szostak
12.03.2023 16:04, aktualizacja: 13.03.2023 11:01

Na Instagramie Karoliny Szostak pojawiło się jedno ze zdjęć ze wspólnej sesji dziennikarki z mamą. Internauci od razu zauważyli, jak bardzo panie są do siebie podobne.

Karolina Szostak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych polskich dziennikarek sportowych. Szostak regularnie pozostaje w kontakcie z fanami, dzieląc się w mediach społecznościowych zdjęciami ukazującymi jej pracę za kulisami oraz urywki z życia codziennego. Nie tak dawno Karolina Szostak postanowiła się pochwalić piękną fotografią z wyjątkowej sesji zdjęciowej. Na planie pojawiła się wraz z mamą. To na pewno było dla obu pań świetne wspólne doświadczenie.

Karolina Szostak zapozowała z mamą przed obiektywem. Internauci nie kryją zaskoczenia

Okazuje się, że wspólna wizyta kobiet u fotografa nie jest dziełem przypadku. Karolina Szostak wraz z Marylą Szostak mają za sobą sesję okładkową, zrealizowaną specjalnie dla magazynu "Viva!".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zdjęcie, które pojawiło się u Karoliny na Instagramie, zachwyciło fanów. Część z nich stwierdziła nawet, że panie wyglądają jak siostry! Z pewnością jest to m.in. efekt bliźniaczych stylizacji oraz faktu, że podobieństwo między matką a córką jest uderzające.

"A jak można mieć mamę w tym samym wieku?"; "Pani Karolino, tytuł sesji powinien brzmieć ja z siostrą"; "Już wiadomo, po kim odziedziczyła pani urodę. Są panie bardzo piękne" - rozpisywali się internauci.

Metamorfoza Karoliny Szostak odbiła się echem w mediach

Karolina Szostak nie kryła się z faktem, że przeszła na restrykcyjną dietę. Dzięki zmianie metody odżywiania prezenterce udało się zrzucić 30 kilogramów. Warto też wspomnieć, ze Szostak bardzo sobie chwaliła post dr Dąbrowskiej, który od lat wzbudza niemałe kontrowersje. Tak nagła i restrykcyjna zmiana w odżywianiu powinna zostać ustalona z odpowiednim lekarzem, który nie widzi w naszym przypadku żadnych przeciwwskazań.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl