GwiazdyKatarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Jak jest u nich z zazdrością?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Jak jest u nich z zazdrością?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Jak jest u nich z zazdrością?
Źródło zdjęć: © ONS.pl

12.09.2019 19:07, aktual.: 30.10.2019 20:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to jedna z najpopularniejszych par polskiego showbiznesu. W jednym z wywiadów małżeństwo opowiedziało o zazdrości.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie drugiej edycji Tańca z gwiazdami, gdzie zajęli pierwsze miejsce. Trzy lata później para wzięła ślub. Dziś wychowują wspólnie dwoje dzieci – syna Adama i córkę Helenę. Ostatnio Marcin Hakiel udzielił krótkiego wywiadu portalowi Jastrząb Post. Zapytany tam został m.in. o to, czy jest zazdrosny o Katarzynę Cichopek.

Marcin Hakiel o zazdrości

"A nie będę ukrywał, że trochę tak. Mam takie wrażenie, że chyba każdy mężczyzna jest trochę zazdrosny o swoją żonę. Ale akceptuję, bo godząc się na wspólne życie, wiedziałem, że biorę ślub z małżonką-aktorką" – powiedział.

Sytuację akceptuje również Katarzyna Cichopek. Uważa, że podejście jej męża jest zdrowe. "Jestem szczęśliwa, zwłaszcza, że jest to zdrowa zazdrość. A wiele jest takich odsłon zazdrości, które blokują drugą osobę, a Marcin nigdy tego nie robił, zawsze mnie wspiera. Wyznajemy w domu taką zasadę, że czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal" – powiedziała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także