Blisko ludziKatarzyna Cichopek i Marcin Hakiel odwołują rocznicowy urlop. "Zawiesili wszelkie wyjazdowe plany"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel odwołują rocznicowy urlop. "Zawiesili wszelkie wyjazdowe plany"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel odwołują rocznicowy urlop. "Zawiesili wszelkie wyjazdowe plany"
Źródło zdjęć: © ONS
Karolina Błaszkiewicz

18.03.2020 07:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek powiedziała sakramentalne "tak" Marcinowi Hakielowi w 2008 roku. Z okazji zbliżającej się rocznicy mieli planować romantyczny wyjazd. Przez pandemię koronawirusa, para nigdzie się jednak nie wybierze.

Cichopek poznała Hakiela na planie "Tańca z Gwiazdami". Cała Polska patrzyła, jak między aktorką i tancerzem rozwija się romantyczne uczucie. Zakochani wzięli ślub jesienią 2008 r., trzy lata po zakończeniu zdjęć do programu. Owocami miłości pary jest dwoje dzieci, Adam, który urodził się w 2009 r. i Helena, która przyszła na świat 4 lata później.

W relację małżonków w pewnym momencie wdarła się rutyna. Cichopek i Hakielowi udało się jednak pokonać kryzys małżeński i dziś nie ma już po nim śladu. Zbliżająca się rocznica, jak podaje "Rewia", miała być okazją do zagranicznego wyjazdu.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - koronawirus

- Kasi i Marcinowi marzył się taki romantyczny wyjazd tylko we dwoje na południe Europy, gdy będzie cieplej. Myśleli o ukochanej Grecji. Ale z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa zawiesili swoje wszelkie wyjazdowe plany. Uznali, że zdrowie jest najważniejsze - mówi w rozmowie z gazetą znajoma obojga.

Wystarczy wejść na Instagram, by przekonać się, że to prawda. Cichopek i Hakiel nagrali dla jednej ze stacji, jak myli ręce w takt piosenki Zenka Martyniuka. W ten sposób dołączyli do grona gwiazd, podkreślających istotę co najmniej 30-sekundowej dezynfekcji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (79)
Zobacz także