Trwa ładowanie...
d1ya2qx

Katarzyna Cichopek ma pewien sekret. Lubi bałagan

Katarzyna Cichopek jest jednym z jurorów programu "Czar par". W związku z tym sama aktorka sporo mówi o swoim związku. Ostatnio wyznała, że jest bałaganiarą, a jej mąż tego nie rozumie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Cichopek lubi bałagan
Katarzyna Cichopek lubi bałagan (ONS.pl)
d1ya2qx

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – małżeństwo

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel tworzą szczęśliwe małżeństwo już od wielu lat. Para poznała w trakcie przygotowań do "Tańca z gwiazdami", ale koniec programu nie oznaczał końca znajomości. Zawodowa współpraca przerodziła się w miłość i już w 2008 roku para wzięła ślub. Bez względu na to, jakie problemy napotykają na swojej drodze, idą razem i wspólnie wychowują dwoje dzieci.

d1ya2qx

Żadne małżeństwo nie jest jednak idealne. Jak mówi sama Cichopek, jej mąż nie potrafi zrozumieć jej jednej cechy, a chodzi o… bałaganiarstwo. – Mój mąż uważa, że jestem bałaganiarą, a ja uważam, że to jest artyzm – tłumaczyła Katarzyna Cichopek dziennikarce portalu pomponik.pl.

Aktorka nie ma jednak problemu z tym, żeby funkcjonować w swojej przestrzeni nieporządku. – Umiem doskonale odnaleźć się w moim nieładzie artystycznym, jestem wręcz nieszczęśliwa, kiedy mam porządek i poukładane od linijki wszystko, wtedy czuję, że jestem chora – wyznała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Maja Frykowska wspomina dziadka Wojciecha. Komentuje najnowszy film Tarantino:

d1ya2qx

Podziel się opinią

Share

d1ya2qx

d1ya2qx