ycipk-2jkbab

Katarzyna Cichopek robi wrażenie. Takiej jeszcze jej nie widzieliśmy

Katarzyna Cichopek udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z planu "Czaru par". Jej stylizacja sugeruje, że program zapowiada się gorąco.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Cichopek ma 36 lat
Katarzyna Cichopek ma 36 lat (ONS.pl)
ycipk-2jkbab

Katarzyna Cichopek i "Czar par"

Katarzyna Cichopek największą popularność zyskała za sprawą serialu "M jak miłość", w którym zagrała Kingę Zduńską. Prywatnie aktorka związana jest z tancerzem Marcinem Hakielem, z którym wychowuje syna Adama i córkę Helenę. 36-latkę czeka w najbliższym czasie dużo wrażeń. Cichopek wraz z mężem wystąpi bowiem w najnowszej edycji programu "Czar par", który po wielu latach wraca na antenę TVP. Wybór wydaje się oczywisty, w końcu małżonkowie również poznali się w jednym z programów telewizyjnych ("Taniec z gwiazdami").

ycipk-2jkbab

Stylizacja Katarzyny Cichopek

Zdjęcia do programu już się zaczęły. Kulisy odsłoniła na swoim koncie na Instagramie sama Katarzyna Cichopek, która udostępniła zdjęcie z planu. Uwagę przykuwa odważna stylizacja aktorki, która pozuje w czarnej mini i prześwitujących butach na obcasie. Jej kreacja sugeruje, że telewidzowie powinni przygotować się na gorące emocje w programie.

Odważny look podkreślił wszystkie walory figury Cichopek. Zauważyli to również internauci. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów, choć niektórzy byli ostrożni. "Za odważnie, acz pięknie" – napisał jeden z internautów. A co wy sądzicie o stylizacji aktorki?

ycipk-2jkbab

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2jkbab

ycipk-2jkbab
ycipk-2jkbab