Blisko ludziKatarzyna Cichopek urządza taras. "Żadnej pracy się nie boję"

Katarzyna Cichopek urządza taras. "Żadnej pracy się nie boję"

Katarzyna Cichopek urządza taras. "Żadnej pracy się nie boję"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
aps

11.05.2020 14:23, aktual.: 07.02.2021 09:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek od tygodni utwierdza swoich obserwatorów w przekonaniu, że wzięła do serca restrykcje mające na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Aktorka publikuje wiosenne stylizacje, uczy tańca czy udziela wywiadów prosto ze swojego mieszkania. Tym razem zaprezentowała, jak pracuje na balkonie.

Pandemia koronawirusa uruchomiła wyobraźnię wielu właścicieli balkonów. Chcąc przyjemnie spędzić czas we własnym domu, posiadacze balkonów zabrali się za porządki i sadzenie kwiatów. Balkony wielu Polek dostały drugie życie i stały się swoistymi świątyniami spokoju, miejscem wypoczynku i aktywności czy kącikiem zabaw dla maluchów.

Katarzyna Cichopek maluje balkon

Swój balkon również zaczęła odświeżać Katarzyna Cichopek. Aktorka przyzwyczaiła swoich obserwatorów na Instagramie do publikowania świetnych kreacji na wiosnę. Tym razem zaskoczyła ich prezentując, jak ubrana w strój roboczy sprząta i organizuje przestrzeń na tarasie. "A jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję” – podpisała fotografię. Aktorka postanowiła odmalować część balkonu, pewnie niedługo pochwali się rezultatem swojej pracy.

"Ja też dziś maluję", "Myślałam że na zdjęciu jest ogromna, włochata gąsienica", "My kobiety tak już mamy" – skomentowały zdjęcie obserwatorki profilu Katarzyny Cichopek. Jeden z obserwatorów zwrócił jej natomiast uwagę, że powinna założyć rękawiczki.

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także