GwiazdyKatarzyna Cichopek z całą rodziną. Rzadko pokazuje dzieci

Katarzyna Cichopek z całą rodziną. Rzadko pokazuje dzieci

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA
14.04.2021 19:50

Katarzyna Cichopek spędziła ostatnio wakacje na Dominikanie. Aktorka wybrała się na urlop z mężem i dziećmi. Na Instagramie można było regularnie podglądać, jak spędza czas. Teraz Cichopek opublikowała zdjęcie zrobione na plaży z całą rodziną.

Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Celebrytka codziennie publikuje nowe posty i InstaStory. Ostatnio były to głównie zdjęcia i nagrania z wakacji.

Gwiazda "M jak Miłość" wybrała się na Dominikanę i spędziła sporo czasu na malowniczych plażach. Piękne widoki sprzyjały robieniu zdjęć, dlatego Katarzyna Cichopek do teraz publikuje fotografie zrobione podczas urlopu.

Zazwyczaj są to zdjęcia, na których pozuje sama na tle wody czy podczas spacerów. Tym razem zdecydowała się pokazać fotografię z całą swoją rodziną. Co prawda jej syn zasłania sobie twarz kokosem, a córka ma dorysowane duże okulary, ale i tak nie trudno zauważyć, że dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, już bardzo wyrosły.

Rodzina na pierwszym miejscu

Adam Hakiel skończył 11 lat. Aktorka nie ukrywa dumy. "Jesteś mądrym, kochanym, wrażliwym młodym człowiekiem. Już nastolatkiem. Mam wielkie szczęście, że jestem Twoją mamą" - pisała kilka miesięcy temu.

Z kolei Helena Hakiel, córka aktorki, skończyła 7 lat. Fani zgodnie twierdzą, że dziewczynka jest bardzo podobna do mamy.

Katarzyna Cichopek często podkreśla w wywiadach, że rodzina jest dla niej fundamentalną kwestią. Co prawda przeszła z mężem przez niejeden kryzys, ale udawało im się wyjść na prostą dzięki wsparciu, którym wzajemnie się obdarzają.

Para poznała się podczas drugiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Praca szybko zamieniła się we flirt, a później w poważny związek. Ich ślub odbył się w 2008 roku w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem.

Źródło artykułu:WP Kobieta