GwiazdyKatarzyna Glinka poleciała na Zanzibar. Sprząta plaże razem z synem

Katarzyna Glinka poleciała na Zanzibar. Sprząta plaże razem z synem

Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA

16.06.2021 11:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Glinka postanowiła spędzić urlop w Afryce. Aktorka wybrała popularny w ostatnich miesiącach kierunek, czyli Zanzibar. Jak się okazuje, wolny czas spędza nie tylko na leniuchowaniu, ale również robić coś pożytecznego.

Katarzyna Glinka już od dłuższego czasu wspominała swoim obserwatorom, że chciałaby polecieć w końcu na wakacje i zresetować umysł. Ostatni rok był dla niej bardzo emocjonalnym czasem. Po pierwsze pandemia, a po drugie narodziny drugiego syna.

Daje dobry przykład

Na szczęście w końcu udało jej się zaplanować wycieczkę i właśnie przebywa na Zanzibarze. Aktorka poleciała tam razem ze swoim partnerem i dziećmi. "Jestem na Zanzibarze trzeci raz. To dla mnie baza wypadowa skąd wyruszamy do Tanzanii na safari. Filip już był. Leo jeszcze chwilę poczeka" - wyjaśniła.

Aktorka wyznaje, że stara się poprzez wyjazdy uczuć dzieci, jak powinni postrzegać świat. "Pokazywać dzieciom świat. Uczyć ich szacunku do przyrody, ludzi kultur. Uczę ich, że jesteśmy różni, inaczej myślimy, różnie wyglądamy, mamy różne potrzeby" - dodała.

Nie skończyło się tylko na słowach. Katarzyna Glinka dała starszemu synowi świetną lekcję, jak powinno się dbać o planetę. Zorganizowała papierowe torby i zabrała się za zbieranie śmieci, które zalegają na plażach Zanzibaru.

"Afryka to piękny kontynent. Kolorowy z cudownymi plażami, lazurową wodą i dziką przyrodą, ale niestety jest potwornie zanieczyszczona. Ilość śmieci, która zalega wszędzie, jest OGROMNA! Postanowiliśmy dziś posprzątać plażę" - pochwaliła się.

Glinka zachęciła do pomocy również mieszkańców wyspy. Chciała w ten sposób pokazać im, że oni również powinni troszczyć się o to piękne miejsce. "Ma to sens" - dodała zadowolona.

W ostatnich miesiącach na Zanzibar wybrało się wiele innych gwiazd z Polski. Jednak tylko Katarzyna Glinka wpadła na pomysł, aby zrobić coś pożytecznego. Chyba że pozostali postanowili nie chwalić się tym w mediach społecznościowych.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także