GwiazdyKatarzyna Sawczuk była dziewczyną Antka Królikowskiego przed Julią Wieniawą. Oto, co dziś robi

Katarzyna Sawczuk była dziewczyną Antka Królikowskiego przed Julią Wieniawą. Oto, co dziś robi

Katarzyna Sawczuk była dziewczyną Antka Królikowskiego przed Julią Wieniawą. Oto, co dziś robi
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
09.04.2019 20:22, aktualizacja: 09.04.2019 21:58

Kasia Sawczuk ma 22 lata i z powodzeniem odnajduje się w polskim show-biznesie. Niektórzy pamiętają, że przez jakiś czas była związana z Antkiem Królikowskim. U jego boku zastąpiła ją Julia Wieniawa.

Kasia Sawczuk – była dziewczyna Antoniego Królikowskiego
Kasia Sawczuk ma wszystko, co powinna mieć gwiazda: talent i urodę. Tym drugim przykuła uwagę jurorów "The Voice of Poland". W 2014 r., mając zaledwie 17 lat. W przesłuchaniach "w ciemno" zaśpiewała "Titanium". Odwrócili się wszyscy.

Potem Sawczuk zaczęła udzielać się także aktorsko. Jej pierwszą znaczącą rolą była ta w "Czasie Honoru" – sezonie poświęconym Powstaniu Warszawskiemu. Urocza blondynka wcieliła się w postać sanitariuszki zakochanej w powstańcu. Grał go Maciej Musiał. Pojawiały się informacje, że parę łączy coś więcej niż praca na planie.

Sawczuk i Musiał są dziś przyjaciółmi. Coś więcej na pewno łączyło ją z Antkiem Królikowskim. Starszy o ponad dekadę aktor był Kasią całkowicie oczarowany. Naprawdę się zakochał, co często powtarzał w wywiadach. Przez Sawczuk poznał Julię Wieniawę, która kiedy się rozstali, zajęła jej miejsce.

Kasia Sawczuk i Julia Wieniawa

Wieniawa po wspólnym wyjściu z Królikowskim zniknęła z konta na Instagramie koleżanki. Wcześniej obie chętnie dzieliły się wspólnymi zdjęciami – widać było, że łączy je bliska relacja. Młodsza Julia mówiła potem, że Sawczuk była tylko znajomą.

Obraz
© Instagram.com

Obecnie 22-latka jest związana z wokalistą Mattią Rosińskim. Wciąż śpiewa i gra - aktualnie w serialu "Barwy Szczęścia". Cieszy się też popularnością na Instagramie, gdzie ma ponad 100 tys. obserwujących.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl