Blisko ludziKatastrofa smoleńska. 10. rocznica katastrofy. Maria Dębska nie przebierała w słowach

Katastrofa smoleńska. 10. rocznica katastrofy. Maria Dębska nie przebierała w słowach

Katastrofa smoleńska. 10. rocznica katastrofy. Maria Dębska nie przebierała w słowach
Źródło zdjęć: © ONS

10.04.2020 19:23, aktual.: 10.04.2020 20:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś przypada 10. rocznica katastrofy smoleńskiej. Pomimo zaleceń, aby pozostać w domach, w ten dzień pod pomnikiem upamiętniającym wydarzenie zjawili się politycy. Aktorka Maria Dębska powiedziała, co o tym myśli.

10 kwietnia liczba zakażonych sięga już niemal 6 tys. Rząd wprowadza kolejne ograniczenia dotyczące obywateli. Mandaty za spacer po parku czy niezachowanie odpowiedniej odległości trafiły już do wielu Polaków. Jak widać, ograniczenia nie dotyczą wszystkich, bo tego dnia politycy, z Jarosławem Kaczyńskim na czele, tłumnie zgromadzili na warszawskim placu Marszałka Józefa Piłsudskiego, aby złożyć wieńce i znicze. 28-latka ostro to skomentowała.

Maria Dębska o obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej

Maria Dębska na swoim profilu na Instagramie dodała zdjęcie ekranu przedstawiające sytuację pod pomnikiem i napisała: " Żyję w chorym kraju. Chorym na tych ludzi na zdjęciu".

Aktorkę oburzyło to, że politycy zgromadzili się w tłumie bez rękawiczek i masek, ignorując wszelkie obostrzenia i nie zważając na bezpieczeństwo innych. "Na ten temat jedno krótkie: k..wa mać" – dała się ponieść emocjom Dębska.

Fani zgodzili się z jej opinią na ten temat. "Szkoda gadać", "Brak słów", "To nawet szkoda komentować" – pisali bezsilni. A jedna z obserwatorek zapytała, dlaczego wszyscy, którzy widzą to, co się dzieje, siedzą i milczą?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3032)
Zobacz także