ycipk-2r1eu5

Kate Hudson chciała wychować córkę "bez płci". Teraz się tłumaczy

Słowa Kate Hudson o wychowywaniu dziecka "neutralnie płciowo" wywołały w sieci niemałe zamieszanie. Aktorka postanowiła wytłumaczyć się z tych słów i wyjaśnić, o co tak naprawdę miała na myśli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Hudson tłumaczy, co miała na myśli, mówiąc o wychowywaniu córki "neutralnie płciowo"
Kate Hudson tłumaczy, co miała na myśli, mówiąc o wychowywaniu córki "neutralnie płciowo" (ONS.pl)
ycipk-2r1eu5

W październiku ubiegłego roku 39-letnia Kate Hudson urodziła córkę. Aktorka przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że wychowywanie dziewczynki aż tak bardzo się nie różni od wychowywania synów. Użyła wtedy sformułowania "neutralny płciowo", które zostało zrozumiane dość dwuznacznie. Teraz postanowiła się wytłumaczyć – jej słowa zostały źle zrozumiane i nie zamierza wychowywać córki "bez płci".

– Jakiś czas temu ktoś mnie zapytał, czy wychowywanie dziewczynki różni się od wychowywania chłopców. Moja odpowiedź była jednoznaczna. Nie bardzo. Mówienie, że wychowuję dziecko "bez płci", nie ma sensu – pisze Hudson.

ycipk-2r1eu5

W dalszej części wpisu przekonuje, że zamierza wychować swoje dzieci, synów i córkę, tak, by czuły, że mogą być tym, kim chcą. Gdy mówiła o wychowywaniu "neutralnym płciowo", chciała jedynie zwrócić uwagę, że kobiety wciąż są postrzegane przez pryzmat stereotypów, z którymi ona się nie zgadza.

– Nie wszystkie dziewczynki chcą być księżniczkami. Niektóre chcą być królami – tłumaczy aktorka. Podkreśla, że chce jedynie, by jej dzieci czuły się kochane i akceptowane, niezależnie od okoliczności. Wierzy, że będą dobrymi ludźmi wyposażonymi w narzędzia, które pozwolą im zmierzyć się z tym "wielkim, szalonym światem".

– Gdy dorosną i będą identyfikować się inaczej, niż oczekują tego od nich inni – nie będę miała z tym żadnego problemu – dodaje.

ycipk-2r1eu5

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2r1eu5

Zobacz także: 11 pytań o schizofrenię paranoidalną

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2r1eu5

ycipk-2r1eu5
ycipk-2r1eu5