Blisko ludziKate Middleton, książę William i ich dzieci rozpoczynają wakacje. Wiemy, jak mogą je spędzić

Kate Middleton, książę William i ich dzieci rozpoczynają wakacje. Wiemy, jak mogą je spędzić

Kate Middleton i książę William zabiorą dzieci na wakacje
Kate Middleton i książę William zabiorą dzieci na wakacje
Źródło zdjęć: © Getty Images

07.07.2020 10:14, aktual.: 01.03.2022 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książę George i księżniczka Charlotte zakończyli rok szkolny 3 lipca. To dobry moment, żeby rozpocząć rodzinne wakacje. Wiemy, jakie plany może mieć w tegoroczne wakacje rodzina królewska.

Kate Middleton i książę William w trakcie pandemii koronawirusa pełnili pieczę nad tym, żeby edukacja domowa 5-letniej Charlotte i 6-letniego Georgea przebiegała zgodnie z planem. Teraz dzieci zakończyły rok szkolny i w końcu rozpoczęły upragnione wakacje. Magazyn internetowy Hello ma pewne podejrzenia odnośnie tego, co będą robić w wolnym czasie.

Kate Middleton i książę William wrócą do Kensington Palace

Książę William i Kate Middleton na czas pandemii koronawirusa przenieśli się do swojej posiadłości w Norfolk. Spędzają tam czas od marca i być może w wakacje zechcą powrócić do Kensington Palace w Londynie. To prawdopodobne, choć zwykle preferowali wakacje poza miastem.

Kate Middleton i książę William odwiedzą rodzinę w Bucklebury

Zgodnie ze zniesionymi 4 lipca obostrzeniami w Wielkiej Brytanii, dwa domostwa mogą się spotkać, zachowując przy tym odpowiednie odległości. Podczas ostatniej wizyty w Fakenham Garden Centre Kate Middleton wyznała, że tęskni za rodziną, która mieszka zaledwie 3 godziny drogi od nich, w Berkshire. Rodzice księżnej, jej młodszy brat James i jego narzeczona spędzają kwarantannę w Buckleburry. Być może teraz uda się ich odwiedzić.

Kate Middleton i książę William wyprawią urodziny księcia Georgea

22 lipca książę George skończy 7 lat. Księżna Kate każdego roku fotografuje swoje dzieci w ich wyjątkowym dniu. W zeszłym roku na ich oficjalnym profilu na Instagramie pojawił się portret roześmianego George'a w stroju piłkarskim.

Kate Middleton i książę William wybiorą "staycation"

Mało prawdopodobne wydaje się to, by w obecnych warunkach rodzina królewska zdecydowała się na zagraniczne wakacje. Staycation lub holistay to w języku angielskim czas, kiedy zostajemy w domu i uczestniczymy w zajęciach rekreacyjnych w odległości dojazdowej do domu i niewymagającej noclegu.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także