GwiazdyKate Middleton w spodniach-kulotach. Są na wyprzedaży

Kate Middleton w spodniach-kulotach. Są na wyprzedaży

Kate Middleton w spodniach-kulotach. Są na wyprzedaży
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
09.10.2019 14:41, aktualizacja: 09.10.2019 17:02

Kate Middleton pojawiła się w Muzeum Historii Naturalnej jako jego patronka. Na tę okazję założyła oliwkowe spodnie-kuloty i fioletowy sweter, a w ręku dzierżyła torebkę Chanel. Kobiety mogą teraz skopiować tę stylizację. Spodnie trafiły na wyprzedaż.

Kate Middleton jest jedną z najbardziej stylowych kobiet świata. Bardziej niż pewne jest, że wszystko, co założy, wyprzeda się na pniu. Nie inaczej będzie zapewne ze spodniami-kulotami, które wybrała na wizytę w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Ta część jej stylizacji jest tańsza niż zwykle – kuloty przeceniono ze 130 funtów (625 zł) na 89 funtów (czyli ok. 430 zł).

Kate Middleton – spodnie

#

"Luźne dopasowane spodnie z szeroką nogawką są idealne na sezon przejściowy. Do tego są elastyczne w talii i mają skośne kieszenie z przodu. Połącz je z prostą koszulą i sandałkami na obcasie" – czytamy na stronie sklepu, w którym można kupić kuloty księżnej Kate. 37-latka doskonale je zareklamowała i za chwilę ich już nie będzie.

37-latka ma styl, który bardzo łatwo skopiować. Stawia na prostotę często kojarzoną z nudą, a niesłusznie. Miliony kobiet patrzą w stronę Middleton i dzięki temu, że kocha klasykę, im jest łatwiej pójść w jej stronę. Sposób, w jaki się ubiera, sprawia, że wydaje się bardziej swojska i "ludzka". Ma to bardzo dobry wpływ na stosunek do rodziny królewskiej. Poddani już widzą w Kate swoją monarchinię.

Obraz
© Getty Images
Obraz
© Mat. prasowe

Zobacz także: Jak zbierać grzyby? Ekspert wyjaśnia, gdzie popełniamy błąd