GwiazdyKayah straci mieszkanie. Podjęła trudną decyzję

Kayah straci mieszkanie. Podjęła trudną decyzję

Kayah sprzedaje mieszkanie
Kayah sprzedaje mieszkanie
Źródło zdjęć: © East News | East News
Katarzyna Pawlicka
21.01.2021 14:01

Kayah jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Choć cieszy się wielką sympatią widzów i uznaniem krytyków, pandemia także jej dała się we znaki. Ostatnio gwiazda musiała podjąć bardzo trudną decyzję.

Artystka zdecydowała się na sprzedaż 300-metrowego apartamentu. Nieruchomość znajduje się w Rio de Janeiro i jest własnością Kayah od 13 lat. Z okien luksusowego mieszkania widać znaną plażę Ipanema, która, za sprawą malowniczych widoków, stała się bohaterką wielu wierszy i piosenek.

Wakacje w Brazylii

Piosenkarka regularnie jeździła do Brazylii z dorosłym synem Rochem oraz ukochanym partnerem. To tam najlepiej wypoczywała i zbierała siły do działania. Niestety, jak donosi tygodnik "Na Żywo”, do decyzji Kayah o sprzedaży mieszkania przyczyniła się pandemia.

Gwiazda przestała jeździć do Brazylii i nie miała komu wynająć nieruchomości. Według tygodnika w sprzedaży apartamentu ma wspierać wokalistkę jej partner, który jest finansistą.

- Przemyślała wszystko i postanowiła wystawić apartament na sprzedaż – powiedział "Na Żywo” przyjaciel Kayah, dodając:

- Jarek wszystko przeanalizował i pokazał wyniki Kayah. Nie miała wątpliwości, że to jedyna słuszna decyzja.

Nowe perspektywy

Podobno gwiazda przymierza się do zakupu nieruchomości w równie pięknym, ale położonym dużo bliżej Polski, miejscu. Mowa o Grecji.

W Grecji ślub brali niedawno Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – były mąż Kayah, z którym piosenkarka utrzymuje bardzo ciepłe relacje.

- Posiadanie tutaj mieszkania jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Kayah z dużym optymizmem rozpoczęła nowy rok, tym bardziej że kocha i jest kochana – twierdzi, cytowany już, przyjaciel gwiazdy.

Jeśli to prawda – gratulujemy i trzymamy kciuki za udaną transakcję!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1008)
Zobacz także