Trwa ładowanie...
d1gx5vl

"Każda z nas jest królową". Blogerka odpowiada na zdjęcie Beyonce

Ciężko dostrzec u Beyonce jakiekolwiek dowody na to, że raptem miesiąc temu urodziła. Jej zdjęcie oczywiście nie jest zwyczajną rodzinną fotografią, tylko starannie przygotowaną sesją we współpracy ze sztabem stylistów. Z pewnością też trenerzy i dietetycy gwiazdy pracują w pocie czoła, by piosenkarka czuła się jak najlepiej. Jednak nie wszystkim spodobała się ta wersja pokazywania macierzyństwa. Wiele internautek krytykuje uwznioślony klimat zdjęcia, a samą Beyonce w tym wydaniu nazywają "błogosławioną".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Każda z nas jest królową". Blogerka odpowiada na zdjęcie Beyonce
(Facebook.com)
d1gx5vl

Constance Hall, popularna blogerka likeaqueen.com podzieliła się swoim zdjęciem, zestawiając je z fotografią gwiazdy.

Pod postem szybko pojawiło się prawie 2,5 tysiąca komentarzy! Jej fanki pokazały swoje początki zmagań z bliźniakami, umieszczając zdjęcia w komentarzach.

d1gx5vl

Constance znana ze swoich odważnych zdjęć, ciętego języka i ogromnego poczucia humoru, każdą kobietę uważa za królową. "Kocham kobiety. Inspirują mnie do tego, by coś zmieniać, działać. I te młodsze i te starsze, malutkie księżniczki i wszystkie królowe na świecie".

d1gx5vl

Constance Hall promuje realizm w macierzyństwie i pozytywny stosunek do własnego ciała, nieważne jakich jest rozmiarów i kształtów. Blogerka ma ponad milion fanów na Facebooku.

Zobacz też: Czynniki zwiększające szansę na ciążę mnogą

Podziel się opinią

Share

d1gx5vl

d1gx5vl
d1gx5vl