Blisko ludziKim jest piękna córka Joanny Kurowskiej? Zosia Świątkiewicz poszła w ślady sławnej mamy

Kim jest piękna córka Joanny Kurowskiej? Zosia Świątkiewicz poszła w ślady sławnej mamy

Joanna Kurowska z córką
Joanna Kurowska z córką
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska

22.05.2021 11:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Niedaleko pada jabłko od jabłoni" - to z pewnością można powiedzieć o córce Joanny Kurowskiej. Zosia jest nie tylko piękna, ale także utalentowana jak mama. Ostatnio opowiedziała, jak wyglądają jej studia na łódzkiej filmówce i… czy podoba jej się syn Doroty Szelągowskiej.

Wielu znanych aktorów przestrzega swoje pociechy przed obraniem artystycznej ścieżki zawodowej. Joanna Kurowska nie miała wyjścia, ponieważ jej córka stanowczo oznajmiła, że chce związać swoją przyszłość ze sceną. Wygląda na to, że przed młodziutką dziewczyną wielka kariera. Już 18 czerwca w kinach pojawi się film "Ostatni Komers" z jej udziałem. Tymczasem piękna studentka udzieliła, wraz z mamą, wywiadu dla serwisu "Viva.pl".

Powrót do szkoły

Zofia Świątkiewicz ciężko pracuje, by być nie tylko "córką znanej matki". Ambitna dziewczyna zdecydowała się na wymagające studia na łódzkiej filmówce. W wywiadzie dla "Viva.pl" opowiedziała między innymi, jak wyglądał jej powrót do stacjonarnych zajęć po lockdownie. - Od dwóch tygodni mamy normalne, stacjonarne studia w szkole. Przygotowujemy się do egzaminów, ale miesiące spędzone online były straszne. Czułam się jak wariatka. Mówiłam do siebie, śpiewałam do kamery. Było to wyzwanie i muszę przyznać, że trochę się zawiodłam, ale już jest lepiej - stwierdziła Zofia Świątkiewicz.

Nie jest tajemnicą, że studia w "łódzkiej filmówce" to wielkie wyzwanie. Joanna Kurowska podkreśla, że jest dumna z córki, która wybrała tę samą placówkę, do której uczęszczała ona sama. - Historia zatoczyła koło - pisała Joanna Kurowska w swoich mediach społecznościowych.

Studencka miłość?

Okazuje się, że Zofia Świątkiewicz nie jest jedyną córką sławy, która zdecydowała się na aktorskie studia w Łodzi. Kolegą z roku dziewczyny jest Antoni Sztaba, syn Doroty Szelągowskiej. Zosia wypowiada się o znajomym w samych superlatywach.

"Mamy bardzo zdolny cały rok i jest ekstra! Jeśli chodzi o Antka, to uwielbiam go, jest super i cieszę się, że razem studiujemy. Bardzo się zakolegowaliśmy. Antek jest przezdolny, świetnie śpiewa, tańczy jak mistrz. Mam z nim balet i robi idealne obroty, podczas gdy mi przekrzywia się głowa, przez co wychodzą mi elipsy, a nie okręgi. Antek jest też bardzo przystojny, pozdrawiam go serdecznie" - przyznała studentka.

Trzeba przyznać, że młodzi adepci sztuki filmowej bardzo do siebie wizualnie pasują. Czyżby szykował się nowy, celebrycki romans?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także