Blisko ludziKinga Rusin opublikowała bulwersujące nagranie. Emotikona na filmie mówi wszystko

Kinga Rusin opublikowała bulwersujące nagranie. Emotikona na filmie mówi wszystko

Kinga Rusin opublikowała bulwersujące nagranie. Emotikona na filmie mówi wszystko
Źródło zdjęć: © ONS
19.04.2020 15:05, aktualizacja: 19.04.2020 17:30

Walka z epidemią trwa. Jesteśmy zobowiązani do noszenia maseczek, a w sklepach wymaga się od nas zakładania jednorazowych rękawiczek. Kinga Rusin na swoim InstaStory pokazała konsekwencje takich działań. Latające śmieci to widok, który coraz częściej spotykamy.

Kinga Rusin na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagrania, na którym widzimy, że wiatr unosi rękawiczki jednorazowe oraz torebki foliowe. To wydarzenie miało miejsce w centrum miasta. Dziennikarka nagranie opisała tylko jedną emotikoną, która obrazuje smutek.

Kinga Rusin pokazała wstrząsające nagranie. Nie możemy o tym zapominać

Na to zjawisko jako jedna z pierwszych zwróciła uwagę Karolina Korwin Piotrowska, która na swoich profilach w mediach społecznościowych pokazała, ile znalazła wyrzuconych na ziemię rękawiczek podczas 150-metrowego spaceru.

Pamiętajmy, że jesteśmy zobowiązani do stosowania środków bezpieczeństwa, ale również mamy obowiązek utylizowania i segregacji śmieci. Rękawiczki powinniśmy wrzucać do pojemników na odpady komunalne. W niektórych miastach rządzący proszą, by takie śmieci wrzucać w torebce foliowej. W ten sposób chronimy pracowników, którzy mają bezpośredni kontakt z odpadami.

Obraz
© Instagram

Zobacz także: Smacznego na dobry wieczór! Odc. 2: Chlebek bananowy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl