Blisko ludziKlaudia Halejcio wyjawiła imię dla dziecka. Lada moment zostanie mamą

Klaudia Halejcio wyjawiła imię dla dziecka. Lada moment zostanie mamą

Klaudia Halejcio niedługo po raz pierwszy zostanie mamą
Klaudia Halejcio niedługo po raz pierwszy zostanie mamą
Źródło zdjęć: © Instagram
12.04.2021 12:22

Klaudia Halejcio lada moment powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka zdradziła już, że spodziewa się córeczki. Teraz gwiazda wyjawiła również, jakie imię wybrała dla swojej pociechy. - Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał - powiedziała Halejcio.

Klaudia Halejcio niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka spodziewa się córeczki, której - jak zdradziła - planuje dać na imię Nel. Trzeba przyznać, że imię jest bardzo oryginalne! Jak jednak wyznała gwiazda, wybór imienia dla dziecka był poprzedzony długimi rozmowami z partnerem. Na szczęście jednak przyszli rodzice znaleźli idealne imię dla swojej pociechy.

- W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracuje, nigdy nie chodziła żadna Nel - powiedziała podekscytowana Klaudia Halejcio w rozmowie z "Party".

Co ciekawe, gwiazda przyznała, że imię dla córeczki jest inspirowane jej ulubioną lekturą z dzieciństwa - "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza. Halejcio zdradziła też, że jeżeli w przyszłości będzie mieć syna, to da mu na imię... Stanisław.

Cóż, szkolna lektura chyba rzeczywiście przypadła do gustu aktorce! Tymczasem nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za zdrowie przyszłej mamy i maleńkiej Nel, która już niebawem pojawi się na świecie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta