GwiazdyMarta Kaczyńska dopięła swego. Nareszcie może cieszyć się z pełnej rodziny

Marta Kaczyńska dopięła swego. Nareszcie może cieszyć się z pełnej rodziny

Marta Kaczyńska ma powody do zadowolenia.
Marta Kaczyńska ma powody do zadowolenia.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY

11.04.2021 09:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od pewnego czasu pojawiają się różne doniesienia o Marcie Kaczyńskiej i jej rodzinie. Życie prywatne córki pary prezydenckiej bardzo często bywało tematem numer jeden w mediach. Teraz okazuje się, że razem z rodziną nareszcie może cieszyć się pięknym dworkiem na Mazurach.

U boku Piotra Zielińskiego Marta Kaczyńska stara się wieść spokojne rodzinne życie. Początkowo małżonkom nie było łatwo ze względu na dzielącą ich odległość – Kaczyńska mieszkała w Sopocie, a jej mąż w Warszawie. Jak wykazywały wielokrotnie doniesienia, para starała się znaleźć odpowiednie rozwiązanie z tej sytuacji.

Bajeczny dworek Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska od wielu lat mieszkała w Sopocie i przez dłuższy czas nie wyobrażała sobie innego miejsca do życia. Jednak późniejsza sytuacja, w jakiej się znalazła, całkiem zmieniła jej podejście w tym aspekcie. Piotr Zieliński niemal przez większość czasu mieszkał i pracował w Warszawie. Jego spotkania biznesowe oraz firma zdecydowanie pochłaniały większość jego czasu – mógł przyjeżdżać do żony wyłącznie w weekendy.

Para próbowała znaleźć najlepsze wyjście z tej sytuacji. Niektóre źródła zaczęły podawać, że zaplanowali kupno posiadłości na Mazurach. Po pewnym czasie plotki okazały się prawdziwe, a według "Dobrego Tygodnia" w końcu ukończono remont nowej willi. Dom ma być dla całej rodziny azylem i miejscem, w którym będzie zachowana znacznie większa prywatność. Rezydencja mieści się w okolicach Mikołajek i Giżycka. Podobno do przeprowadzki zostało już tylko kilka dni.

Zgodnie z doniesieniami zawartymi w tygodniku, nowy dom Kaczyńskiej mieści się na 120-hektarowej działce. Zieliński zadbał także o pasierbicę, która odnosi sukcesy w jeździe konnej. "Martynka może tuż obok trenować jazdę konną, bo ojczym, zawodowy instruktor zadbał, by znalazła się tam stajnia i profesjonalny padok" - czytamy w "Dobrym Tygodniu".

Wygląda na to, że rodzina Kaczyńskiej w końcu będzie razem. Ostatnie miesiące bowiem nie były dla najłatwiejsze. Przez pandemię Zieliński był zmuszony zamknąć podwarszawską stadninę, a Kaczyńska poświęciła się opiece nad dziećmi. Odległość i ciągłe zmęczenie negatywnie wpływały na ich relacje. W końcu małżonkowie będą mogli spędzać ze sobą wystarczająco dużo czasu, aby odbudować relację.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (164)
Zobacz także