GwiazdyNiewierny Dominic West pogodził się z żoną. Musiał złożyć jej obietnicę

Niewierny Dominic West pogodził się z żoną. Musiał złożyć jej obietnicę

Dominic West
Dominic West
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KSA

11.04.2021 09:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesienią aktor Dominic West został przyłapany na romantycznej wycieczce w Rzymie z Lily James - młodszą koleżanką po fachu. Po wszystkich mężczyzna zapewniał, że jego małżeństwo jest silne i trwałe, ale z czasem zraniona żona zaczęła protestować. Teraz wszystko wskazuje na to, że postanowiła dać mu kolejną szansę.

Burzliwe życie prywatne Dominica Westa to gotowy scenariusz na kolejny odcinek paradokumentu. Mężczyzna, który jednocześnie jest mężem i ojcem czwórki dzieci, nawiązał bliską relację z młodszą od siebie aktorką. Parze wydawało się, że w Europie nikt ich nie rozpozna, dlatego jesienią wybrali się na sekretną wycieczkę do Rzymu.

Ku zaskoczeniu Westa do sieci szybko trafiły zdjęcia, na których widać ich flirtujących i cieszących się pięknymi widokami. Aktor, przestraszony wizją zniszczonej reputacji, zorganizował konferencję prasową przed swoim domem i co ciekawe namówił do udziału w niej również swoją żonę. West zapewniał, że są nadal razem, a ich małżeństwo jest trwałe.

Druga szansa dla niewiernego

Żona Dominica Westa - Catherine FitzGerald - miała jednak inne zdanie, ponieważ później na jakieś czas wyjechała do rodzinnej Irlandii. Aktor postanowił odzyskać matkę swoich dzieci i wszystko wskazuje, że znowu są razem.

Jak donosi Daily Mail, mężczyzna zabrał żonę na egzotyczne wakacje do Kenii, a następnie obiecał jej, że już nigdy nie porozmawia ani nie będzie pracować z Lily James. Niestety to nie do końca jest możliwe, ponieważ aktorzy grają wspólnie w nowym miniserialu "The Pursuit of Love", który wyemituje stacja BBC.

Aktorowi udało się jedynie zastrzec, że nie będzie promował serialu razem z Lily. Zamierza unikać jej na konferencjach prasowych czy podczas pozowania do zdjęć. Jak czytamy, producenci serialu i tak liczą na ogromny sukces swojej najnowszej produkcji, ponieważ sprawa romansu Westa i James odbiła się szerokim echem w mediach.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także