Trwa ładowanie...
d3sj8nk

Kobieta z trzecim sutkiem na stopie – jedyny taki przypadek na świecie?

Według statystyk nawet 5 procent ludzi może posiadać trzecią brodawkę sutkową. Wystarczy wspomnieć chociażby Lily Allen, która z dumą prezentowała swój dodatkowy sutek w telewizji. Jednak przypadek pragnącej zachować anonimowość 22-latki jest zupełnie niezwykły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta z trzecim sutkiem na stopie – jedyny taki przypadek na świecie?
(dailymail.co.uk)
d3sj8nk

Kobieta posiada na podeszwie stopy w pełni rozwiniętą, 3-centymetrową brodawkę.

Badacze ogłosili na łamach prestiżowego Dermatology Journal, że to pierwszy w historii udokumentowany przypadek rozwoju dodatkowego sutka tak nisko na ciele, z dala od „standardowych” brodawek. Nadmiarową tkankę piersiową odnaleziono u ludzi na plecach, a nawet na twarzy, jednak nigdy dotąd na stopie.

22-latka zgłosiła się do lekarza, ukazując niezwykłą narośl. Twierdzi, że 3-centymetrowy sutek miała na podeszwie stopy, odkąd pamięta. Nigdy nie sprawiał jej bólu.

(fot. dailymail.co.uk)

Naukowcy twierdzą, że sutek kobiety jest w pełni rozwinięty. „W badaniach pod mikroskopem można zaobserwować włoski, gruczoły potowe i łojowe” czytamy w artykule.

d3sj8nk

Ludzie posiadający dodatkowe sutki często wstydzą się swojej przypadłości i usuwają nadmiarową tkankę piersiową. Niektórzy jednak traktują brodawki jako powód do dumy. Skandalistka Lily Allen z dumą pokazała narośl w programie telewizyjnym. Brytyjska skandalistka jest dumna ze swojego oryginalnego znamienia.

Tekst: na podst. The Daily Mail/(sr)

POLECAMY:
Najmłodszy dziadek w Wielkiej Brytanii. Ile ma lat?
Przeszłam menopauzę w wieku 12 lat
Siłownia - tam szaleją hormony

d3sj8nk

Podziel się opinią

Share
d3sj8nk
d3sj8nk