Ma raka w czwartym stadium. Zadziwiła wpisem o Kate

Ma raka w czwartym stadium. Zadziwiła wpisem o Kate

Shannen Doherty komentuje nagranie księżnej Kate
Shannen Doherty komentuje nagranie księżnej Kate
Źródło zdjęć: © Getty Images | Michael Buckner
23.03.2024 10:12, aktualizacja: 23.03.2024 10:36

Shannen Doherty opublikowała wpis odnoszący się nagrania księżnej Kate, w którym członkini rodziny królewskiej wyjawiła, że zmaga się z nowotworem. Aktorka sama od lat walczy z rakiem. "Modlę się, aby był to moment nauki dla nas wszystkich" - napisała.

22 marca na profilu księżnej i księcia Walii na Instagramie opublikowano nagranie, w którym księżna Kate wyjawiła, że zmaga się z nowotworem. Członkini rodziny królewskiej zrobiła to prawdopodobnie ze względu na nieustające spekulacje dotyczące tego, dlaczego wycofała się z pełnienia obowiązków po operacji brzucha.

- W styczniu w Londynie przeszłam poważną operację jamy brzusznej. Wtedy uważano, że nie jest to stan nowotworowy. Operacja zakończyła się pomyślnie, jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka. Zespół medyczny zalecił, abym zapobiegawczo poddała się chemioterapii. Obecnie jestem na wczesnym etapie leczenia - ujawniła.

Shannen Doherty komentuje nagranie księżnej Kate

Wiadomość o chorobie księżnej Kate wstrząsnęła całym światem. Słowa wsparcia, zarówno od głów państw, jak i internautów, nie przestają spływać. Jedną z osób, która publicznie skomentowała nagranie brytyjskiej księżnej, jest Shannen Doherty. Aktorka znana z serialu "Beverly Hills 90210" sama od kilku lat walczy z nowotworem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Bycie osobą publiczną nie oznacza, że jest się własnością społeczeństwa. Wszyscy mamy prawo przechodzić przez chorobę prywatnie. Atak teorii spiskowych i zwykłej, chorobliwej ciekawości zmusił ją do wytłumaczenia się, zanim pogodziła się z diagnozą i wyjaśniła sytuację swoim dzieciom. Modlę się, aby był to moment nauki dla nas wszystkich, by szanować prywatność innych, niezależnie od tego, czy są osobami publicznymi" - czytamy we wpisie Shannen Doherty, opublikowanym na Instagramie.

"Księżno Kate, podziwiam twoją siłę w niekończącym się ataku, przez który przechodzisz, lecząc raka" - napisała aktorka.
Shannen Doherty komentuje nagranie księżnej Kate
Shannen Doherty komentuje nagranie księżnej Kate© Instagram | theshando

Shannen Doherty ma przerzuty do mózgu

Shannen Doherty była jedną z największych gwiazd lat 90. Popularność przyniosły jej w szczególności role w serialach "Beverly Hills 90210" i "Czarodziejkach". Kilka lat temu Doherty zakończyła jednak karierę aktorską, skupiając się na zdrowiu. Nie ukrywała, że walczy z nowotworem piersi, który jest już w czwartym stadium. Jakiś czas temu poinformowała również o przerzutach do mózgu i kości oraz fazie terminalnej choroby.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta