Kończy 50 lat. Bulwersujące, co usłyszała w szpitalu

Kończy 50 lat. Bulwersujące, co usłyszała w szpitalu

Roisin Murphy, rok 2003
Roisin Murphy, rok 2003
Źródło zdjęć: © Getty Images | Getty
05.07.2023 12:09, aktualizacja: 05.07.2023 13:42

Roisin Murphy skończyła 50 lat. Wokalistka tworzy od prawie trzydziestu - jej debiutancka płyta ukazała się w 1995 roku. Koncerty irlandzkiej piosenkarki przyciągają tłumy. Każdy, kto miał okazję zobaczyć Murphy na żywo, potwierdzi, że na scenie przechodzi wewnętrzną przemianę.

Roisin Murphy to pochodząca z Irlandii popularna piosenkarka. Koncerty artystki są znane z niesamowitej dynamiki. Artystka biega, tańczy i skacze po scenie, czasem nie do końca dbając o własne bezpieczeństwo. W trakcie jednego z koncertów Roisin omal nie straciła oka. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w 2007 roku.

Sceniczny zwierz. Roisin Murphy swoich popisów omal nie zakończyła kalectwem

W 2007 roku Roisin Murphy udała się w trasę koncertową. Jeden z występów odbywał się w Moskwie. Artystka jak zwykle dawała z siebie wszystko. Niestety w trakcie dzikich tańców z rozmachem uderzyła głową w drewniane krzesło. Oczom zgromadzonych fanów nagle ukazała się zakrwawiona Murphy. To musiało być przerażające doświadczenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Facet w szpitalu spojrzał na mnie i rzucił: 'Nie damy rady nic z tym zrobić. Proszę wrócić do domu i zgłosić się do swojego chirurga plastycznego'. Jakbym miała chirurga na szybkim wybieraniu (w telefonie - przy. red.)! Co tu dużo gadać, Moskwa" - opowiadała piosenkarka po całym zajściu.

Na całe szczęście bardzo szybko udało się znaleźć kompetentnego chirurga, a artystka uniknęła najgorszego. Po tragicznym wydarzeniu została jej tylko niewielka blizna.

Koncertuje od 20 lat. Wciąż zaskakuje

Roisin Murphy jest artystką, która ma własne spojrzenie na muzyczną branżę. Wciąż potrafi zdumieć swoich fanów. Na każdym koncercie pojawia się w oryginalnej stylizacji. Zawsze ma na siebie pomysł. Tworzy nowatorskie kawałki, pokazując, że nie da się zaszufladkować. Warto wspomnieć, że wokalistka nagrała własne wersje włoskich hitów z lat 60. oraz 70. - i to nie znając języka włoskiego.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta