Trwa ładowanie...
d3s43n1

Koronkowa mini wodziła na pokuszenie. Justyna Steczkowska w seksownym wydaniu

Julia Wieniawa, Jessica Mercedes i Justyna Steczkowska - to Polki, które poleciały do stolicy Francji na Paryski Tydzień Mody. Ta ostatnia zasiadła w pierwszym rzędzie na pokazie Sylwii Romaniuk i zachwyciła wszystkich bardzo kobiecą stylizacją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Justyna Steczkowska na Paryskim Tygodniu Mody.
Justyna Steczkowska na Paryskim Tygodniu Mody. (Instagram.com)
d3s43n1

W zeszłym roku Sylwia Romaniuk zadebiutowała na Arabskim Tygodniu Mody w Dubaju. Polska projektantka od kilku lat współpracuje z Justyną Steczkowską, dlatego obecność wokalistki na jej pokazie w Paryżu była czymś oczywistym. Steczkowska często wybiera na specjalne okazje luksusowe kreacje od Romaniuk. Na jej pokazie również wystąpiła w sukni z atelier projektantki.

Gwiazda dała się sfotografować redaktorkom polskiej edycji magazynu "Harper's Bazaar". Zmysłowe koronki, kuszące prześwity i mega rozcięcie - od zasiadającej w pierwszym rzędzie Justyny Steczkowskiej nie dało się oderwać wzroku. 45-latka kusiła zgrabnymi nogami i głębokim dekoltem.

Kreacje Sylwii Romaniuk wykańczane są ręcznie - zdobione haftami i aplikacjami ze szlachetnych kamieni. - Kobiecość, klasa, szyk i bajeczny urok, tak widzę kobietę SR. Jakość i styl to główny motyw. Tworzę wizerunek moich klientek indywidualnie, dzięki czemu każda z nich błyszczy najjaśniejszym blaskiem - podkreśla artystka w rozmowie z WP Kobieta.

Zobacz też: Siostra Steczkowskiej nie akceptuje rozwodu Justyny? "Martwi mnie, że udane małżeństwa to dzisiaj sztuka!"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3s43n1

Podziel się opinią

Share
d3s43n1
d3s43n1