Trwa ładowanie...
d17i6vo

Krągła Hendricks uwielbiana przez kobiety i gejów

Uznawana za nowy symbol seksu gwiazda serialu „Mad Men”, Christina Hendricks, przyznała niedawno, że prywatnie cieszy się o wiele większym zainteresowaniem ze strony... kobiet oraz homoseksualistów. Podobno panie i geje częściej z nią flirtują. - Mój mąż aż dziwi się, że tyle kobiet do mnie uderza – przyznała aktorka w wywiadzie dla magazynu „Harper's Bazaar”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krągła Hendricks uwielbiana przez kobiety i gejów
(ONS.pl)
d17i6vo

Uznawana za nowy symbol seksu gwiazda serialu „Mad Men”, Christina Hendricks, przyznała niedawno, że prywatnie cieszy się o wiele większym zainteresowaniem ze strony... kobiet oraz homoseksualistów. Podobno panie i geje częściej z nią flirtują.
- Mój mąż aż dziwi się, że tyle kobiet do mnie uderza – przyznała aktorka w wywiadzie dla magazynu „Harper's Bazaar”.

I dodała: - A homoseksualiści mówią mi: „Nie jestem hetero, ale gdybym był...”. To mi pochlebia.
Hendricks dodała także, że zdziwiło ją zainteresowanie mediów, jakie wzbudziła jej pełna krągłości figura.
- Byłam zaskoczona, że cała uwaga skupiła się na mojej sylwetce, ponieważ sama nigdy jej takiej uwagi nie poświęcałam. Ale potem zmieniło się to w pozytywne zjawisko, a ludzie zaczęli mówić mi miłe rzeczy.

Jakie? Aktorka wspomina spotkanie z jedną z fanek serialu „Man Men”: - Powiedziała: „Przepraszam, chcę tylko powiedzieć, że oglądam serial w którym grasz i dzięki tobie bardziej siebie polubiłam. Jestem krągłą kobietą, a dzięki tobie czuję się sexy i piękna”. Miałam łzy w oczach.

Seksowna gwiazda wyznała, że podejście do ciała i urody wyniosła z domu, w którym nikt nie katował się dietami.
- Moja mama nigdy nie kazała mi schudnąć. Nie mówiło się u nas o dietach. Mama była piękną, zmysłową i krągłą kobietą, a ja zawsze uważałam, że jest cudowna.

POLECAMY: * RUDA PIĘKNOŚĆ Z GIGANTYCZNYM BIUSTEM*

d17i6vo

Podziel się opinią

Share

d17i6vo

d17i6vo