Kraśko dwa razy się żenił. Mało kto wie, kim była jego pierwsza żona

Kraśko dwa razy się żenił. Mało kto wie, kim była jego pierwsza żona

Piotr Kraśko z pierwszą żoną Dominiką
Piotr Kraśko z pierwszą żoną Dominiką
Źródło zdjęć: © AKPA
30.07.2023 14:51, aktualizacja: 30.07.2023 16:03

Byli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Dziś niewiele osób pamięta pierwszą żonę dziennikarza. To właśnie ją zostawił dla Karoliny Ferenstein-Kraśko, z którą od 15 lat jest w związku małżeńskim.

Piotr Kraśko jest związany z Karoliną Ferenstein-Kraśko od 2008 roku. Mało kto pamięta, że poznał ją dzięki Dominice Czwartosz — swojej pierwszej żonie. Okazuje się, że cała trójka pozostaje w przyjacielskich relacjach. Jak wyglądały ich początki?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Historia miłości Dominiki i Piotra

Piotr Kraśko i Dominika Czwartosz poznali się w Międzyzdrojach — wpadli na siebie w hotelowej recepcji. Od razu zaiskrzyło. Zaręczyli się w Tajlandii, a ślub wzięli latem w 2000 roku. — Przed kościołem ekipa Telewizji Polskiej wręczyła młodym wspólny prezent i odśpiewała "Sto lat". Wśród śpiewających byli koledzy Piotra z Jedynki — Monika Luft, Tomasz Kammel, Iwona Schymalla, a także szef — Sławomir Zieliński — czytamy na łamach "Vivy" sprzed kilkunastu lat.

Piotr Kraśko z pierwszą żoną Dominiką, 2002
Piotr Kraśko z pierwszą żoną Dominiką, 2002© AKPA

W podróż poślubną świeżo upieczone małżeństwo wybrało się na Jamajkę. Chętnie pojawiali się na branżowych imprezach i pozowali do wspólnych zdjęć. —  Przy Dominice polubiłem sprzątanie domu, robienie zakupów. Ba, nawet zmywanie i wynoszenie śmieci — mówił Kraśko w rozmowie z "Vivą!".

Piotr Kraśko z pierwszą żoną DOminiką, 2002
Piotr Kraśko z pierwszą żoną DOminiką, 2002© AKPA

Pierwszą żonę zostawił dla jej przyjaciółki

Dominika Czwartosz, gdy poznała Piotra, była menadżerką w jednej z amerykańskich firm. Jej ogromną pasją było jeździectwo. Chciała zarazić męża miłością do koni, więc zapisała go na lekcje jazdy konne w szkółce swojej przyjaciółki. Właśnie tak Kraśko poznał swoją drugą żonę — Karolinę Ferenstein.

Ślub Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein, 2008
Ślub Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein, 2008© AKPA | AKPA

Rok później dziennikarz rozwiódł się z Dominiką, jednak cała trójka przyjaźni się do dziś. Pierwsza żona Piotra znalazła nową miłość, spełnia się także w życiu zawodowym. — Dominika wie, że może na mnie liczyć, a ja na nią. Często nawet pomaga mi przy załatwianiu różnych spraw. Sytuacja jest jasna, etap emocjonalny zamknięty. Moja była żona pozostanie moją przyjaciółką — zapewnił Kraśko w rozmowie z "Faktem"

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl