GwiazdyKrólikowski skomentował zdjęcie Marceli Leszczak. I rozpętał tym kolejną burzę

Królikowski skomentował zdjęcie Marceli Leszczak. I rozpętał tym kolejną burzę

Królikowski skomentował zdjęcie Marceli Leszczak. I rozpętał tym kolejną burzę
Królikowski skomentował zdjęcie Marceli Leszczak. I rozpętał tym kolejną burzę
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
18.03.2022 19:46, aktualizacja: 18.03.2022 19:59

Choć nie do końca wiadomo, jaki miał być cel opublikowanego przez Antka Królikowskiego komentarza pod zdjęciem Marceli Leszczak, internauci znów nie pozostawili na nim suchej nitki. Miało być zabawnie, a wyszło... żenująco.

Antoni Królikowski prawdopodobnie jeszcze przez długi czas pozostanie na celowniku internautów. W związku z domniemaną zdradą swojej żony, Joanny Opozdy, kiedy była jeszcze w ciąży, zmaga się teraz ze sporym hejtem, który mocno się na nim odbija. Choć na wszelkie sposoby próbuje "uciszyć" sprawę, nie wychodzi mu to niestety zbyt dobrze.

Królikowski skomentował zdjęcie Marceli Leszczak

Jak jednak widać, aktor jest w całkiem dobrej formie. Kiedy Marcela Leszczak, partnerka Michała Koterskiego, opublikowała na swoim profilu na Instagramie nowe zdjęcie, na którym wygląda bardzo kobieco, aktor był jednym z pierwszych, które je skomentowało.

"Jaki tytuł piosenki przychodzi ci do głowy? - napisała Marcela Leszczak pod zdjęciem.

"Baśka" - odpowiedział Antek Królikowski, nawiązując tym samym do początku tekstu piosenki zespołu Wilki i słów o "fajnym biuście".

Antek Królikowski skomentował zdjęcie Marceli Leszczak
Antek Królikowski skomentował zdjęcie Marceli Leszczak © Instagram

"Kolejna na celowniku"

Internauci wyjątkowo szybko zareagowali na komentarz Antoniego Królikowskiego, który prawdopodobnie miał być śmieszny, a w efekcie stał się żenujący. W związku z aferą dotyczącą jego zdrady, takie słowa, pisane akurat przez niego, niestety nikogo nie bawią.

"Ty lepiej Asią się zajmij i jej biustem, a nie oglądasz się na inne", "Kolejna na celowniku", "Ty nie świruj, ona zajęta" - czytamy w odpowiedziach na komentarz aktora.

Sama Marcela Leszczak ani nie polubiła komentarza Antoniego Królikowskiego, ani się do niego jakkolwiek nie odniosła. Nie wiadomo, jak wyglądają ich wzajemne relacje, jednak modelka na początku tego roku, po wielu "ciężkich momentach", ponownie zaręczyła się z Michałem Koterskim, z którym ma prawie 5-letniego syna, Fryderyka. Może to więc oznaczać, że nie jest zainteresowana "sympatią" Królikowskiego.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.