GwiazdyPolskie gwiazdy, które nie darzą się sympatią. Ich konflikty trwają do dziś

Polskie gwiazdy, które nie darzą się sympatią. Ich konflikty trwają do dziś

Polskie gwiazdy, które nie darzą się sympatią
Polskie gwiazdy, które nie darzą się sympatią

18.03.2022 16:11, aktual.: 20.03.2022 10:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Świat polskiego show-biznesu wypełniają nie tylko piękne przyjaźnie, ale i też ostre konflikty, które, niestety, trwają nawet latami. Choć ostatnio swój słynny topór wojenny zakopali Małgorzata Rozenek-Majdan i Kuba Wojewódzki, takie sytuacje, jak ta, zdarzają się u celebrytów naprawdę rzadko.

Czym byłby świat polskiego show-biznesu, gdyby nie spory, kłótnie i konflikty gwiazd? To właśnie nimi celebryci żyją miesiącami czy latami, wzajemnie unikając się na imprezach branżowych, ściankach i czerwonych dywanach. Wśród tych skonfliktowanych nazwiska doskonale znane, o których mogliście nawet nie wiedzieć.

Polskie gwiazdy, które nie darzą się sympatią

Choć Kuba Wojewódzki pogodził się właśnie po wielu latach z Małgorzatą Rozenek-Majdan, którą postanowił oficjalnie przeprosić, na "liście" osób, z którymi ma konflikt, wciąż jest całkiem sporo gwiazd. Wśród nich znajdziemy m.in. Dodę i Michała Piróga.

W 2005 roku Doda zarzuciła Wojewódzkiemu, że publicznie udaje jej przyjaciela, kiedy za plecami wypowiada się o niej w wyjątkowo negatywny sposób. Będąc na antenie, wylała na niego wówczas wodę, czemu przyglądał się jej rozbawiony partner, Radosław Majdan.

Doda od wielu lat ma spory konflikt z Kubą Wojewódzkim
Doda od wielu lat ma spory konflikt z Kubą Wojewódzkim

Nie inaczej było z Michałem Pirógiem, który w wywiadzie dla "Wprost" w 2014 roku - pół żartem, pół serio powiedział, że Wojewódzki ma romans z Tomaszem Kammelem, za co następnie został zwyzywany przez dziennikarza od "faszystowskich gejów-homofobów".

Konflikty, które trwają latami

Wróćmy jednak do Dody, bo Wojewódzki nie jest jedynym, który "podpadł" tej artystce. Oprócz tego, że nie darzy ona sympatią także swoich byłych partnerów/mężów: Nergala, Błażeja Szychowskiego czy Emila Haidara, doskonale znany jest również jej spór z Edytą Górniak. Kiedy Górniak nazwała ją "głupią piosenkareczką", ona nie pozostała dłużna. Odpowiedziała, że gwiazda ma "zawirowania psychiczne". Do dziś się nie pogodziły.

Edyta Górniak ma jednak także spory konflikt z Karoliną Korwin-Piotrowską. Dziennikarka od lat regularnie docina piosenkarce, na co ta zawsze dosadnie odpowiada. Najbardziej znanym momentem, w którym obie panie miały ostrą wymianę zdań, jest ten z 2012 roku, kiedy Korwin-Piotrowska prześmiewczo skomentowała zdjęcie Górniak z Tajlandii, a w odpowiedzi przeczytała, że "ma syndrom tzw. najbrzydszej dziewczyny w klasie".

"Nieurodziwa, bez partnera życiowego, bez dziecka" - powiedziała o niej wokalistka.

Edyta Górniak nie pozostaje dłużna na docinki ze strony Karoliny Korwin Piotrowskiej
Edyta Górniak nie pozostaje dłużna na docinki ze strony Karoliny Korwin Piotrowskiej

Sądzicie, że jej słowa były naprawdę mocne? W takim razie musicie przypomnieć sobie jeszcze aferę z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Kingą Rusin, czyli tzw. przyjaciółkami-rywalkami. Ich przyjaźń zakończyła się wraz z plotkami na temat rzekomego romansu Rozenek-Majdan i Piotra Kraśko, z którym Rusin ma bardzo dobry kontakt od wielu lat.

W 2018 roku, kiedy Rozenek-Majdan wystąpiła w reklamie pewnej marki, doszło do mocnego ataku ze strony Rusin. Początkowo mówiło się o tym, że dotyczy wyłącznie testowania kosmetyków marki na zwierzętach. Zakończyło się jednak słowami Rusin, która powiedziała, że "perfekcyjna" jest "wypindrzoną lalą polującą na cudzych mężów".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (81)