Blisko ludziKrólowa Elżbieta II ma swoje ulubione alkohole. Były królewski szef kuchni zdradza tajemnice

Królowa Elżbieta II ma swoje ulubione alkohole. Były królewski szef kuchni zdradza tajemnice

Ulubione alkohole królowej Elżbiety II
Ulubione alkohole królowej Elżbiety II

27.08.2020 16:41, aktual.: 01.03.2022 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nikt nie ma wątpliwości, że królowa Elżbieta II jest najbardziej zapracowaną 94-latką na świecie. Nic dziwnego, że wieczorem lubi się zrelaksować przy kieliszku dobrego trunku.

Darren McGrady przez 10 lat był prywatnym szefem kuchni królowej Elżbiety II. Kilka dni temu wyznał, że królowa nigdy nie jadła pizzy. Teraz zdradził, jakie alkohole są doceniane przez 94-latkę.

Ulubiony alkohol królowej Elżbiety II

Sekrety królowej Elżbiety II McGrady zdradza w nagraniach, które publikuje na swoim kanale na Youtube. Dowiedzieliśmy się z nich, że królowa jada 4 mniejsze posiłki dziennie i zawsze pamięta o popołudniowej filiżance herbaty.

Wyznał, że ulubionym trunkiem Elżbiety II jest gin z likierem Dubonnet, czyli słodkim aperitifem o winnych nutach. Aby przyrządzić ulubionego drinka królowej, wystarczy wymieszać podwójną porcję likieru z jedną porcją ginu.

McGrady zdradził również, że gdyby Elżbieta II wypijała 4 drinki dziennie, byłaby pijana i że nie zaczyna poranka od ginu z tonikiem, jak błędnie zrozumiano jego wypowiedź lata temu podczas wywiadu z CNN. Na alkohol pozwala sobie jedynie wieczorem lub w godzinach obiadowych. Wówczas pije zazwyczaj słodkie, niemieckie wino.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)