Trwa ładowanie...
d2frms2

Krzysztof Bosak niedługo zostanie ojcem. Padło trudne pytanie

Krzysztof Bosak ogłosił, że on i jego żona Karina, spodziewają się dziecka. Były kandydat na prezydenta robi wszystko, by jak najlepiej przygotować się do najważniejszej roli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Bosak
Krzysztof Bosak (East News)
d2frms2

Bosak przegrał wyścig o fotel prezydencki, ale nadal jest go pełno. Wywołał gorącą dyskusję po tym, jak skomentował zapowiedziany przez prezesa PiS projekt ustawy dotyczący ochrony praw zwierząt. W programie "Kawa na ławę" w TVN24 odniósł się do zapisu o wprowadzeniu zakazu hodowli zwierząt futerkowych. – Na fermie widziałem tysiące zadbanych i szczęśliwych zwierząt – stwierdził.

Krzysztof Bosak – dziecko

Być może konserwatywny polityk próbował nieco ocieplić swój wizerunek, gdy na antenie Radia Zet odpowiedział na trudne pytanie słuchacza. A dotyczyło ono orientacji seksualnej syna jednego z liderów Konfederacji.

d2frms2

Słuchacz chciał wiedzieć, jak Krzysztof Bosak zareagowałby, gdyby jego potomek w przyszłości okazał się gejem. – Chciałbym być przede wszystkim kochającym ojcem – zaczął poseł. – Niezależnie co się złego dzieje w rodzinie, trzeba się nawzajem wspierać i kochać – przekonywał.

Bosak nie skończył na tym swojego wywodu. W programie Beaty Lubackiej wyjaśnił, że homoseksualizm "w szczególności aktywny, praktykowany nie jest czymś, co należy akceptować, bo z punktu widzenia chrześcijanina jest grzechem i błędną drogą". – Ale to nie znaczy, że należy odrzucać człowieka. Trzeba kochać, wspierać, szanować – dodał na koniec.

d2frms2

Dziecko Bosaka i jego żony Kariny przyjdzie na świat za dwa miesiące. Para jak na razie nie wybrała imienia dla syna.

W niedawnej rozmowie z WP Kobieta żona polityka podkreślała rolę rodziny w życiu dziecka. – Człowiek wyrasta z rodziny. Gdy rodzice są razem, dziecko ma większe poczucie stabilności i z większym poczuciem bezpieczeństwa wkracza w dorosłe życie. Dzieci, których rodzice się rozwodzą, przeżywają traumę i często są z nimi duże problemy, bo emocjonalnie sobie nie radzą – mówiła.

Stwierdziła również, że kobieta jest powołana do bycia matką. – Macierzyństwo jest głęboko zakorzenione w naturze kobiet. Bez względu na to, czy zostanie matką w rzeczywistości, czy nie, potrzeba opieki, troski i kochania jest w kobiecie naturalna. Szczególnie kobiety powinny w sobie te wartości pielęgnować, rozwijać i wzajemnie się w nich wspierać. A radykalne środowiska feministyczne chcą pozbawić kobiet tego, co jest esencją ich natury – powiedziała.

Smacznego na dobry wieczór! Odc. 6: Ciasteczka fasolowe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2frms2

Podziel się opinią

Share
d2frms2
d2frms2