Trwa ładowanie...
d1570mm

Książę Harry dał swojej żonie znak. Meghan Markle od razu wiedziała, co ma zrobić

Meghan Markle i książę Harry nie mają lekko. Pod nieustannym okiem fotoreporterów oraz rodziny królewskiej muszą trzymać się wyznaczonych zasad. W trakcie ceremonii na cześć Brytyjczyków poległych w trakcie wojny, książę Sussex dał znak swojej żonie. Wiedziała, co musi poprawić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry i Meghan Markle znają mowę ciała
Książę Harry i Meghan Markle znają mowę ciała (Youtube.com)
d1570mm

Meghan Markle i Książę Harry zgodnie z tradycją reprezentowali rodzinę królewską w trakcie ceremonii na cześć poległych w imię narodu Brytyjczyków. I choć wszystko wydawało się idealnie przygotowane, Meghan popełniła mały błąd i została upomniana przez męża.

Książę Harry daje Meghan Markle znak

Meghan Markle i Książę Harry mają doskonale opanowaną mowę ciała. Wystarczyło, że mąż skinął delikatnie głową, a księżna natychmiastowo wiedziała co robić. Książę zasygnalizował, że odstęp pomiędzy nimi jest zbyt duży. Jego żona od razu zareagowała i stanęła bliżej.

d1570mm

Książę Harry reprezentuje rodzinę królewską na tej rocznicy od 2013 roku. Meghan po raz pierwszy do niego dołączyła. Nic więc dziwnego, że nie znała obowiązujących tam reguł. Na jej twarzy widać zmieszanie. Księżna z pewnością przejęła się swoją delikatną wpadką.

Harry i Meghan obserwowali morze maleńkich krzyży wzniesionych przez pułki, jednostki wojskowe i inne organizacje, które dbają o pamięć poległych. Okazali solidarność i wsparcie, kładąc drewniane krzyże między czerwonymi makami, ku czci tych, którzy poświęcili swoje życie w konflikcie dla dobra narodu.

Nagranie z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj.

Zobacz także: Jennifer Aniston: "Czuję się wyalienowana". Przyznaje, że czasem traci kontakt z rzeczywistością

d1570mm

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Małgorzata Rozenek

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1570mm

Podziel się opinią

Share
d1570mm
d1570mm