GwiazdyKsiążę Harry i Meghan Markle wybierają imię dla pierwszego dziecka

Książę Harry i Meghan Markle wybierają imię dla pierwszego dziecka

Książę Harry i Meghan Markle wybierają imię dla pierwszego dziecka
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
26.11.2018 09:40, aktualizacja: 26.11.2018 12:08

Życiem rodziny królewskiej żyje cały świat. Obserwujemy ich stylizacje, podjęte wybory oraz czy przestrzegają protokołu dyplomatycznego. Dotyczy to zwłaszcza Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ostatnio do sieci wyciekła informacja na temat imienia ich pociechy.

Odkąd rodzina królewska ogłosiła, że księżna Meghan Markle zostanie po raz pierwszy matką, rozpoczęły się spekulacje na temat płci dziecka oraz imienia. Informacje zostały owiane tajemnicą a Brytyjczycy zaczęli sami wymyślać. W zakładach bukmacherskich można nawet obstawić imię przyszłej pociechy księcia Harry’ego.

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego ma przyjść na świat wiosną 2019 roku. Jak podaje brytyjska gazeta Hello, książę Karol miał wyznać: "Nawiasem mówiąc, panie i panowie, mój syn Harry mówił mi, że podczas niedawnej podróży po Australii, on i jego żona dostawali wiele propozycji dotyczących imienia dla ich dziecka. Biorą pod uwagę Kylie i Shane".

Jeśli książęca para faktycznie wybierze któreś z powyższych imion, może dojść do naruszenia protokołu. Rodzina królewska powinna wybierać tradycyjne imiona a nie stawiać na nowoczesność lub oryginalność. Przy wyborze imienia powinni wziąć po uwagę, czy imię jest chrześcijańskie oraz czy któryś z przodków nosił je wcześniej. Meghan słynie z odstąpienia od sztywnych zasad w etykiecie, także zobaczymy czy tym razem również odejdzie od tradycji. Co sądzicie na temat? Jak wam się podoba "przyszłe" imię dziecka?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta