Blisko ludziKsiążę William powiedział ostre słowa do Harry’ego. Nikt nie chciałby usłyszeć tego od brata

Książę William powiedział ostre słowa do Harry’ego. Nikt nie chciałby usłyszeć tego od brata

Książę William powiedział ostre słowa do Harry’ego. Nikt nie chciałby usłyszeć tego od brata
Źródło zdjęć: © Getty Images

10.03.2020 09:10, aktual.: 10.03.2020 09:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książę William w przypływie emocji wykrzyczał do brata ostre słowa. Wszystko wskazuje na to, że decyzja Harry’ego i Meghan Markle o rezygnacji z pełnienia oficjalnych funkcji, zaburzyła relacje pomiędzy braćmi.

Decyzja księcia Harry’ego i Meghan Markle wstrząsnęła członkami rodzinny królewskiej. Wszystko wskazuje na to, że negatywnie wpłynęła również na relacje pomiędzy braćmi. Jak podaje magazyn "Globe" powołujący się na informatora z pałacu, William miał powiedzieć do brata wyjątkowo ostre słowa.

Książę William pokłócił się z bratem

"Jesteś dla mnie martwy! Kate i ja nigdy więcej nie chcemy cię widzieć" – miał wykrzyczeć książę .

Jak podkreśla informator, od kiedy Meghan Markle weszła w życie Harry’ego, bracia zaczęli ze sobą konkurować, co doprowadziło do różnych niesnasek. Ostateczna informacja o wycofaniu się młodszego brata i jego żony z pełnienia oficjalnych funkcji wstrząsnęła całą rodziną. Od przeprowadzki księcia Harry’ego i Meghan Markle do Kanady, niechęć między braćmi stale rośnie.

Należy jednak zaznaczyć, że w rzeczywistości nie mieli oni zamiaru całkowicie odciąć się od swoich bliskich, a jedynie podzielić czas między Wielką Brytanię, a Kanadę. Decyzja została uzgodniona z królową, która choć niechętnie, udzieliła im swojego błogosławieństwa.

Książę Harry i Książę William spotkali się po ogłoszeniu rezygnacji, by obalić stanowisko magazynu "Globe". Zaprzeczyli też, że rozłam w rodzinie był spowodowany znęcaniem się księcia Williama nad bratem. Podkreślono również, że obaj panowie są patronami organizacji charytatywnych, zajmujących się zdrowiem psychicznym.

"Dla braci, którzy tak bardzo troszczą się o problemy związane ze zdrowiem psychicznym, użycie w ten sposób zapalnego języka jest obraźliwe i potencjalnie szkodliwe" – możemy przeczytać w ich oficjalnym oświadczeniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (153)
Zobacz także