Trwa ładowanie...

Książę William powiedział ostre słowa do Harry’ego. Nikt nie chciałby usłyszeć tego od brata

Książę William w przypływie emocji wykrzyczał do brata ostre słowa. Wszystko wskazuje na to, że decyzja Harry’ego i Meghan Markle o rezygnacji z pełnienia oficjalnych funkcji, zaburzyła relacje pomiędzy braćmi.

Share
Książę William powiedział ostre słowa do Harry’ego. Nikt nie chciałby usłyszeć tego od brata
Źródło: Getty Images
dwwtgdp

Decyzja księcia Harry’ego i Meghan Markle wstrząsnęła członkami rodzinny królewskiej. Wszystko wskazuje na to, że negatywnie wpłynęła również na relacje pomiędzy braćmi. Jak podaje magazyn "Globe" powołujący się na informatora z pałacu, William miał powiedzieć do brata wyjątkowo ostre słowa.

Książę William pokłócił się z bratem

"Jesteś dla mnie martwy! Kate i ja nigdy więcej nie chcemy cię widzieć" – miał wykrzyczeć książę .

Jak podkreśla informator, od kiedy Meghan Markle weszła w życie Harry’ego, bracia zaczęli ze sobą konkurować, co doprowadziło do różnych niesnasek. Ostateczna informacja o wycofaniu się młodszego brata i jego żony z pełnienia oficjalnych funkcji wstrząsnęła całą rodziną. Od przeprowadzki księcia Harry’ego i Meghan Markle do Kanady, niechęć między braćmi stale rośnie.

dwwtgdp

Należy jednak zaznaczyć, że w rzeczywistości nie mieli oni zamiaru całkowicie odciąć się od swoich bliskich, a jedynie podzielić czas między Wielką Brytanię, a Kanadę. Decyzja została uzgodniona z królową, która choć niechętnie, udzieliła im swojego błogosławieństwa.

Książę Harry i Książę William spotkali się po ogłoszeniu rezygnacji, by obalić stanowisko magazynu "Globe". Zaprzeczyli też, że rozłam w rodzinie był spowodowany znęcaniem się księcia Williama nad bratem. Podkreślono również, że obaj panowie są patronami organizacji charytatywnych, zajmujących się zdrowiem psychicznym.

"Dla braci, którzy tak bardzo troszczą się o problemy związane ze zdrowiem psychicznym, użycie w ten sposób zapalnego języka jest obraźliwe i potencjalnie szkodliwe" – możemy przeczytać w ich oficjalnym oświadczeniu.

Zobacz także: SIŁACZKI program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dwwtgdp

Podziel się opinią

Share
dwwtgdp
dwwtgdp