Księżna Kate ma raka. O chorobie poinformowała w nagraniu

Księżna Kate ma raka. O chorobie poinformowała w nagraniu

Księżna Kate ma raka
Księżna Kate ma raka
Źródło zdjęć: © Getty Images, Instagram | @princeandprincessofwales
22.03.2024 19:21, aktualizacja: 22.03.2024 19:39

W ostatnich miesiącach wielu zastanawiało się, dlaczego Kate Middleton przestała pokazywać się publicznie. W sieci krążyło wiele teorii spiskowych na ten temat. Nikt jednak nie przypuszczał, co było prawdziwą przyczyną jej zniknięcia. U księżnej zdiagnozowano nowotwór.

Księżna Kate po wielu miesiącach spekulacji postanowiła wyjaśnić wszystkim, przez co tak naprawdę musiała wycofać się z pełnienia książęcych obowiązków. Niestety, to co przekazała w krótkim nagraniu, zszokowało opinię publiczną.

- W styczniu w Londynie przeszłam poważną operację jamy brzusznej. Wtedy uważano, że nie jest to stan nowotworowy. Operacja zakończyła się pomyślnie, jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka. Zespół medyczny zalecił, abym zapobiegawczo poddała się chemioterapii. Obecnie jestem na wczesnym etapie leczenia - ujawniła.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta