Trwa ładowanie...

Księżniczka Olga o wywiadzie Harry'ego. "Usiądź i się zamknij"

Księżniczka Olga Romanoff, kuzynka Elżbiety II wypowiedziała się publicznie o licznych wywiadach członków rodziny królewskiej. Chodzi o Harry'ego i Meghan, którzy w kontrowersyjny sposób wypowiedzieli się o monarchii.

Share
Księżniczka Olga o wywiadzie Harry'ego. "Usiądź i się zamknij"
Źródło: fot. Getty
d41jded

Księżniczka Olga wzięła udział w wywiadzie wideo. Wypowiedziała się na temat młodszych arystokratów, którzy skrytykowali pałacowe życie. Dała wyraz solidarności z królową Elżbietą i nie przebierając w słowach oceniła poczynania Harry'ego i Meghan.

Olga Romanoff do księcia Harry'ego: "Usiądź i się zamknij"

Księżniczka Olga rozmawiała z Lorraine Kelly z ITV na temat pałacowego życia. Wytłumaczyła, że jej zdaniem poszczególni członkowie rodziny królewskiej powinni siedzieć i milczeć, zamiast publicznie prać brudy. Dodała, że poprzez takie działania rodzina się nie zmodernizuje i nie pójdzie do przodu. Uważa, że zasady, które narzuca królowa Elżbieta II są słuszne.

d41jded

Pytania dziennikarki do księżniczki to pokłosie wywiadu udzielonego przez Harry'ego i Meghan, królowej amerykańskiej telewizji, Oprah Winfrey. Jak wykazały badania, Brytyjczycy ocenili, że ich zwierzenie na antenie nie były potrzebne. Odbiór ich wyznań był negatywny.

Księżniczka Olga, kim jest?

Księżniczka Olga Romanoff ma 71 lat. Jest kuzynką Elżbiety II.Księżniczka Olga jest córką księcia Andrieja Aleksandrowicza, który uciekł z Rosji na brytyjskim okręcie wojennym w 1919 roku. Ojciec Olgi, książę Andriej, był najstarszym siostrzeńcem cara Mikołaja II. 

Mikołaj Romanow, po abdykacji, wraz ze swoją rodziną przebywał w areszcie domowym. Na rozkaz bolszewików on i jego najbliżsi zostali zastrzeleni 17 lipca 1918 roku.

Prof. M. Parczewski o szczepieniach kobiet w ciąży

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d41jded

Podziel się opinią

Share
d41jded
d41jded