Trwa ładowanie...
dfhdumm

Kuba Błaszczykowski przeżył tragedię. Opowie o śmierci matki

W wieku 11 lat Kuba Błaszczykowski był świadkiem tragedii. W rodzinnym domu pod Częstochową, jego ojciec Zygmunt zamordował nożem matkę. Teraz opowie o tym dramacie w nowym programie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Błaszczykowski miał trudne dzieciństwo
Kuba Błaszczykowski miał trudne dzieciństwo (ONS.pl)
dfhdumm

Kuba Błaszczykowski - śmierć matki

Życie Kuby Błaszczykowskiego nie było usłane różami, zwłaszcza w dzieciństwie. Matka piłkarza została zamordowana przez jego ojca. Ta tragedia rozegrała się na jego oczach.

Zobacz także: Paweł Kapusta: Jakub Błaszczykowski odszedł z Wolfsburga, czyli koniec pewnej epoki

dfhdumm

Teraz w nowym programie "Alarm" na TVP, sportowiec opowie tę historię. Pojawi się w towarzystwie babci i wujka. Do mediów wyciekły pierwsze kwestie piłkarza.

"Wiara w to, że mama jest z nami, pozwoliła mi przetrwać najtrudniejsze momenty. Dzieli nas tylko czas, który musi upłynąć. Im więcej ciosów przyjmujesz, to jesteś słabszy. Jeśli miałbym świadomie przejść przez to jeszcze raz, to bym nie przeszedł" - powiedział w programie "Alarm!".

Zobacz także: Traumatyczna młodość gwiazd

Reprezentant Polski otwarcie przyznał, że mógłby nie poradzić sobie z tą sytuacją, gdyby nie wspierająca go rodzina. "Babcia w moim życiu odegrała bardzo ważną rolę. To jest taki fundament i koło, które napędza całą tą naszą machinę" - dodał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfhdumm

Podziel się opinią

Share

dfhdumm

dfhdumm