ycipk-17eyhp

Kuba Błaszczykowski przeżył tragedię. Opowie o śmierci matki

W wieku 11 lat Kuba Błaszczykowski był świadkiem tragedii. W rodzinnym domu pod Częstochową, jego ojciec Zygmunt zamordował nożem matkę. Teraz opowie o tym dramacie w nowym programie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Błaszczykowski miał trudne dzieciństwo
Kuba Błaszczykowski miał trudne dzieciństwo (ONS.pl)
ycipk-17eyhp

Kuba Błaszczykowski - śmierć matki

Życie Kuby Błaszczykowskiego nie było usłane różami, zwłaszcza w dzieciństwie. Matka piłkarza została zamordowana przez jego ojca. Ta tragedia rozegrała się na jego oczach.

Zobacz także: Paweł Kapusta: Jakub Błaszczykowski odszedł z Wolfsburga, czyli koniec pewnej epoki

ycipk-17eyhp

Teraz w nowym programie "Alarm" na TVP, sportowiec opowie tę historię. Pojawi się w towarzystwie babci i wujka. Do mediów wyciekły pierwsze kwestie piłkarza.

"Wiara w to, że mama jest z nami, pozwoliła mi przetrwać najtrudniejsze momenty. Dzieli nas tylko czas, który musi upłynąć. Im więcej ciosów przyjmujesz, to jesteś słabszy. Jeśli miałbym świadomie przejść przez to jeszcze raz, to bym nie przeszedł" - powiedział w programie "Alarm!".

Zobacz także: Traumatyczna młodość gwiazd

Reprezentant Polski otwarcie przyznał, że mógłby nie poradzić sobie z tą sytuacją, gdyby nie wspierająca go rodzina. "Babcia w moim życiu odegrała bardzo ważną rolę. To jest taki fundament i koło, które napędza całą tą naszą machinę" - dodał.

ycipk-17eyhp

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-17eyhp

ycipk-17eyhp
ycipk-17eyhp