GwiazdyKuba Wojewódzki spotkał się z Anną Dymną. Fani nie kryją radości

Kuba Wojewódzki spotkał się z Anną Dymną. Fani nie kryją radości

Anna Dymna od lat stroni od mediów
Anna Dymna od lat stroni od mediów
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach

19.07.2020 09:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pomimo pandemii Kuba Wojewódzki nie zwolnił tempa i cały czas przeprowadza wywiady. Z tą różnicą, że obecnie w swoim domu. Wiele wskazuje na to, że ostatnim gościem mogła być Anna Dymna.

Kuba Wojewódzki znalazł rozwiązanie na kontynuowanie swojej pracy pomimo niesprzyjających pandemicznych okoliczności. Dziennikarz nie może nagrywać rozmów w studiu TVN, dlatego postanowił ruszyć z własnym kanałem na YouTube, gdzie są publikowane zapisy wywiadów przeprowadzonych w jego własnym mieszkaniu.

Dzięki temu dziennikarz cały czas ma okazję rozmawiać z wybitnymi osobistościami. Ostatnio pochwalił się zdjęciem ze spotkania z Anną Dymną. "Uczy mnie, jak być dobrym człowiekiem (za późno" - zażartował w opisie pod fotografią).

Aktorka od lat jest niezwykle cenioną postacią. Kiedyś skradła serca Polaków dzięki swoim rolom aktorskim, a później ludzie pokochali ją za pomoc, której udziela niepełnosprawnym.

Fani Kuby Wojewódzkiego nie kryją zadowolenia na widok ich wspólnej fotografii, ponieważ Dymna rzadko udziela wywiadów. Wiele osób z pewnością ciekawi, co obecnie dzieje się w jej życiu oraz, jak radzi sobie w czasach koronawirusa.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (75)
Zobacz także